Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звіти.Наживо: Оксана Деркач про результати роботи та проблеми Полтавщини

Звіти.Наживо: Оксана Деркач про результати роботи та проблеми Полтавщини

23 березня у прямому ефірі телеканалу “ЛТАВА” стартував проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО «Звіти.Наживо». Першою звітувала секретарка Полтавської міської ради Оксана Деркач. Окрім неї у студії також були присутні гості ефіру – Альона Гончаренко, регіональний координатор руху “Чесно” в Полтавській області та журналісти Євген Бриж і Олена Кузіна, які також могли поставити свої питання в прямому ефірі.

Протягом майже години секретарка міської ради дала відповідь на більше 10-ти запитань від ведучої, присутніх гостей у студії, експертів а також питання, поставлені телефоном та через соціальні мережі. Одне з запитань, зокрема від Вікторії Шульженко, депутатки Шевченківської районної ради, стосувалося завчасного висвтілення графіку постійних комісій, а також прямих трансляцій засідань задля забезпечення інформування громадян про прийняті рішення.

“Сесії міської ради транслюються, засідання відбуваються в кабінеті керівника апарату, куди всі ЗМІ мають можливість приходити і цей кабінет необхідно облаштувати необхідних обладнанням, треба виділити кошти, на даний момент цього не зроблено”, – відповіла Оксана Деркач.

Також в ефірі прозвучало запитання від Тараса Захарова стосовно того, хто буде надавати консультативну підтримку в створенні ОСББ та який механізм виділення коштів на ремонти будинків по програмі, прийнятій на останній сесії міської ради.

“Відповідальне за реалізацію цієї програми управління ЖКГ… Наскільки я володію інформацією, на момент подачі цієї програми заявок від створених уже ОСББ не було. Поетапно іде передача будинків із комунальної власності у власність ОСББ, тому є програма, вона буде діяти… Є відповідний структурний підрозділ, програма подана лише на останній сесії, має бути більш активна ініціатива від ОСББ” – прокоментувала секретарка міської ради.

Крім цього в ефірі були підняті питання повноважень секретаря міської ради, процедури прийому громадян, порушене питання виділення фінансування на висвітлення діяльності органів влади у ЗМІ, участь окремих депутатів у Бюджеті участі, голосування депутатів за спорудження МАФів, тощо.

Переглянути повний випуск програми “Звіти. Наживо” можна на офіційному сайті  – http://www.ltava.poltava.ua/zvity/1/

Довідково: Команда UA: Суспільне мовлення та громадський рух "Чесно" запускають всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Голови ОДА, обласних рад та мери