Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві відбулась конференція «Європейські реформи в українському АПК»

У Полтаві відбулась конференція «Європейські реформи в українському АПК»

Просувають реформи аграрної сфери в Україні від червня 2016. Мета однойменного проекту - полегшити проведення проєвропейських реформ на території держави. На черговій конференції, що відбулася у Полтаві, земляки приймали колег з різних куточків країни і обговорили зміни в агропромисловому комплексі.

Ірина Косе, координатор проекту «Просування реформ в регіони»: Ми хочемо, щоб в регіонах обговорили виклики і завдання як в Україні реалізовується угода про асоціацію, яку Україна підписала з ЄС.

Віктор Галич - фермер з Миргорода. Має ділянку в 20 гектарів де вирощує овочі. На конференцію прийшов щоб зрозуміти, що чекає на фермерів у майбутньому.

Віктор Галич, фермер (м. Миргород): Багато людей в селі не можуть відродити садівництво. Де наші садки, які навіть, якщо їх зараз закласти дадуть віддачу через 10 років. А у нас їх нема. І що ми будемо їсти. Польські яблука? То ми на це приречені.

Окрім угоди з ЄС, аграрії і виробники говорили про ринок землі та розвиток сільської місцевості.

Павло Коваль, генеральний директор Української аграрної конфедерації: Будуть презентувати дослідження. Ми будемо свою статистку давати, плюс будемо говорити про ідеї які на нашу думку можуть бути корисними для української аграрної політики.

Проект "Просування реформ в регіони" триватиме до 2019-го року включно.