Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виставку «Радісні барви творчості» презентували в музеї Панаса Мирного

Виставку «Радісні барви творчості» презентували в музеї Панаса Мирного

Тетяна Коковешко  вишиває  12 років.Перші спроби гаптувати   починала  з дитинства.   Говорить:   перевагу надає вишиванню хрестиком.

Тетяна Коковешко, майстриня: От это картина, «Ромашки» это моя первая работа. Потом потихонечку, потихонечку пошло. Так как работа была у нас всё время связанная с цифрами, с бумагами, с отчётами то вечерами - это был просто релакс.

На  виставці  представленно понад 50-ти вишитих  картин .  Серед них і  роботи   Надії Бельги. Над однією, – говорить, – працює  близько восьми місяців.   

Надія Бельга, майстриня: Кожна ця картина цікава, красива, яскрава. Вона надихає, створює радісний настрій. І ви знаєте такі заняття наскільки важливі для кожної людини мати своє хоббі, бути захопленний чимось.

Ніна Чижевська  стрічками  вишиває з дитинства. На вистаці представила дві роботи.  Говорить:  мріє навчитися гаптувати  хрестиком і гладдю. Для цього і прийшла на виставку.   Такі заходи – каже -   надихають, на нові  ідеї,

Ніна Чижевська, майстриня: Я в захваті взагалі від цих робіт, тому, що фантазія жіноча. Жіноча творчість - це завжди надихає на свої подвиги.

Завітала на виставку і82-річна полтавка  Анастасія Писан. Жінка   співає  у хорі "Полтавські піснярі" та  танцює  у хореографічному  гуртку. Розповідає -  пишається нинішніми майстрами.

Анастасія Писан, відвідувачка: Ну вишивка для мене все. Я оце глянула, які золоті руки у людей, шо таку виставку зробили для нас, для полтавчан.

Виставка «Радісні барви творчості» у  музеї імені Панаса Мирного  триватиме  до 29 квітня.