Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Чи готові лікарі на Полтавщині до підписання перших угод з пацієнтами?

Чи готові лікарі на Полтавщині до підписання перших угод з пацієнтами?

На Полтавщині сімейні лікарі готуються до підписання перших декларацій з пацієнтами. Укладати  договір  можна буде з 2-го квітня на безстроковий термін.  У Великобагачанському районі  половина жителів вже  визначилася,  з яким лікарем буде підписувати угоду. Оформити декларацію можна буде за 15 хвилин - каже головний лікар Великобагачанського центру медико-санітарної допомоги Валентина Хан.

Валентина Хан, головний лікар Великобагачанського  районного центру первинної медико-санітарної допомоги: Лікарі є вже до яких підійшли 2 тисячі пацієнтів.І вони вже будуть працювати  з цими пацієнтами своїми.Є які дещо менше, вонр будуть підходити до них пацієнти. Я думаю, що ми не залишим мжодного пацієнта без медичної допомоги.

Світлана Левченко, головний лікар Полтавського центру первинної медико-санітарної допомоги №2: Якщо лікар буде у відпустці, то його буде заміняти лікар, який працює поряд із ним в амбулаторії. Також якщо лікар захворіє, також пацієнти мають змогу звертатися, до лікаря, який працює в цій амбулаторії.