Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві пройшов обласний фестиваль спортивних змагань між родинами

У Полтаві пройшов обласний фестиваль спортивних змагань між родинами

Надія та Олександр Ковальські приїхали з Горішніх Плавнів. На змагання батьки привезли восьмирічного Сашка. Мама розповідає: в рідному місті минулого року на родинних змаганнях фінішували другими. Надія: «Не дозволяє нам совість сидіти дома. Тому що взимку ми  на гірках катаємося. Весною ми їздимо на велосипедах. У нас Саша в цьому році переплив Барбару  – нашу затоку» 

Третьокласниця Софійка з Кременчука, два роки займається цирковою гімнастикою. Дівчинка мріє стати спортсменкою, говорить: батьки її підтримують.

Софія: «Вони мені допомагають… Щоб я не хвилювалася»

Батьки Софії, Олексій та Вікторія, вважають: обласний фестиваль «мама, тато, я – спортивна сім’я» - прекрасна можливість цікаво провести час із дитиною.

Олексій: «Багато часу забирає робота. Після роботи не завжди є можливість провести час разом.  А вихідні дуже швидко проходять»

Вікторія: «У нас Софійка дуже активна. Вона бере участь де тільки є можливість. Тому ми підтримуємо її й проводимо з нею як можна більше часу».

У фестивалі взяли участь родини з усієї області, загальна кількість учасників – 32 чоловіки, - розповіла організатор заходу Людмила Калаптуровська. Обов’язкова умова: діти мають бути не доросліші за 10 років, і змагатися в команді з батьками. «У нас не змагання, у нас фестиваль. Сюди приїжджають саме спортивні сім’ї  та спілкуються між собою. Ми проводимо для них естафети на спритність, швидкість, на увагу» Це саме головне, щоб сім’ї були разом і батьки показували як треба займатися спортом, фізичною культурою»

На спортивному фестивалі перше місце здобула родина Пастушенків з Полтави. У травні цього року переможці поїдуть на всеукраїнські змагання до Києва. Відбудуться вони у Міжнародний день сім’ї.