Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві відкрили міжнародну виставку карикатур «Карлюка-2018»

У Полтаві відкрили міжнародну виставку карикатур «Карлюка-2018»

У Полтаві відкрили міжнародну виставку карикатур « Карлюка». Цьогоріч їй -18 років з дня заснування. Організатор «Карлюки» Михайло Шлафер говорить: у галереї  представлені близько двісті сімдесяти робіт.  Михайло Шлафер, організатор Міжнародного конкурсу-виставки «Карлюка»: Багато дуже філософських таких глибинних робіт, а багато і таких гумористичних над якими можна  посміятися та отримати гарний настрій

Це Абдула Ширіф - карикатурист з Єгипту. Малює з 15 років. Каже: теми для карикатур та її героїв шукає в газетах. Додає: ця виставка поєднує культуру різних країн.  Абдула Ширіф, карикатурист з Єгипту: Я виконую карикатури на тему політики , а також соціального життя, тому що найближче ,найкраще відображає життя суспільства . Наприклад,такі гострі питання як корупція.

Амель Самір з Єгипту. Створює карикатури та ілюструє дитячі книжки. Говорить:  виконує шаржі на відомих людей з Єгипту та України. Амель Самір, карикатуристка з Єгипту Я зобразила двох відомих людей одні  з них це український футболіст Андрій Шевченко та відомий співак Святослав Вакарчук.

Персональну виставку експонує переможець міжнародних конкурсів карикатури  Ігор Лук’янченко . Малює більше 20 років. Ігор Лук’янченко, українських карикатурист: Много здесь работ про голову, интелект, мозги . В принципе, они без слов. Вот нашим иностранным  гостям это будет понятно. 

Олександр Дубровський на виставці другий рік. Говорить: приваблює  сатиричне наповнення цих малюнків. Олександр Дубровський, відвідувач: Першою карикатурою яку я побачив це була тема соціальних мереж , яка в наш час ця проблема дуже актуальна.

Виставка «Гумор і космос», театральна вистава "Шинель" та конкурс малюнків "Час - гроші!"  - це в програмі фестивалю «Карлюка-2018»: Наступного року планують представити роботи угорських карикатуристів.