Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Смішний всесвіт показали у музеї авіації та космонавтики

Смішний всесвіт показали у музеї авіації та космонавтики

Майже тридцять робіт п’яти авторів представили на виставці «Гумор і космос». Малюнки належать чотирьом карикатуристам з України та одному бельгійському автору Костянтину Сюннербергу. Охочих показати свої роботи було більше, каже керівник музею авіації та космонавтики Андрій Пушкарєв. І додає: обирали найкращі. Твори присилають персонально наші автори на розгляд організаційного комітету. Його члени і вибирають, що ми будемо демонструвати на цій виставці.

Оглянути виставку прийшла художниця Юлія Перепьолкіна. Вона займається живописом. Карикатури пробувала малювати, але відмовилася від цієї ідеї. Розповідає: не пошкодувала, що прийшла подивитися роботи інших художників. Неочікувано. Мені все сподобалося. І філософія в роботах простежується. І манера виконання прекрасна. Особливо вражає, що це в музеї космонавтики. Це дуже вражає і я рада, що прийшла, хоча й в таку дощову погоду.

Виставка «Гумор і космос» - одна із локацій фестивалю «Карлюка 2018». Михайло Шлафер розповідає: у планах створити кілька подібних. На сьогодні у нас є майданчик тут. Але ми вважаємо, що у нас з’явиться майданчик, скажімо, у краєзнавчому музеї. І, можливо, буде наша виставка їздити по області.

Виставка триватиме до дванадцятого квітня. Потім у музеї з’явиться інша експозиція, присвячена Дню авіації та космонавтики.