Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Лелюхівці Новосанжарського району підтопило двори

У Лелюхівці Новосанжарського району підтопило двори

Весняна  повінь на Полтавщині.  У  Лелюхівці Новосанжарського району підтопило   двори.  Жителька села Олена Кириченко скаржиться: рятувальники не відкачують воду.  Жінка боїться, що затопить не лише город та подвір’я,  вода потрапить і у будинки.   За її словами,  вода  підтоплює    майже   десять  дворів.

Олена Кириченко,   жителька  с. Лелюхівка,  Новосанжарський район: Це вже триває третій день і люди, які живуть в цьому селищі, до яких ода дійшла під двір, зайшла в свараї, вода знаходиться на городі. Зараз, як зайде в хату – це вже все. Вони траншею підшили, але вода туди не виходить тому, що там пост ройки якісь. Сьогодні викликали МЧС, но ніхто нічого не робить

Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУ ДСНС України у Полтавській області: Сьогодні зранку за допомогою ексклав для проходу водиатора там прорили траншею і ця вода повинна зійти, але її просто багато. Тобто в тому місці немає загрози підтоплення будинків житлових. Ми відкачуємо воду в основному  зараз в пріоритеті, де є житлові будинки.