Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві затопило провулок за адресою Ломаний

У Полтаві затопило провулок за адресою Ломаний

Це Анатолій Конєв. Мешканець будинку за адресою Ломаний,  36. Розповідає :сім років назад міськводоканал за цією адресою робив водопровід. Поставили  нову  зливову трубу.   Говорить  -  після цього  і стали збиратися зливові води .

Анатолій Конєв, мешканець будинку за адресою Ломаний,  36: Лет 5 назад товарищ это сфотографировав в администрацию отправил. Приезжала комиссия сюда, дорожная служба, водоканал. Они говорят мы к вам приедем Вы нам покажете, где это место мы устраним и до сих пор едут.

Пані Валентина теж мешкає за адресою Ломаний,  36. Говорить: за цей рік підтоплення було три рази. Останнє сьогодні зранку. Окрім служби державного захисту ніхто не допомагає. Валентина Капшук, мешканка будинку за адресою  Ломаний 36: Місцева служба сказала, щоб ми зателефонували до поліції. Учора теж визивали поліцію : приїджали, зіставили акт , про те , що води багато було.

Старший лейтенант служби державного захисту Олександр Волука  повідомляє  : затопило підвальне приміщення та двір.

Олександр Волука, працівник  ДСНС Полтавщини: На даний момент ми займаємося тільки викачуванням. Чистити ливневки в нас немає для цього пристрою. Друге ми застосовуємо тільки насоси наших пожежних автомобілей.

Головною причиною підтоплення є забита зливова каналізація – говорить  Олександр ВолукаНа даний момент в цьому дворі є дві ливневки вони забиті . Тобто немає свободного вихіду води по транспортній системі водоканалу .

За словами керівниці державної служби з надзвичайних  ситуацій  в області  Світлани Рибалко, за останню добу у Полтаві відкачали  більше 12 тисяч. кубометрів води.