Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Меморіальну дошку загиблому бійцю відкрили у Полтаві

Меморіальну дошку загиблому бійцю відкрили у Полтаві

Дошку встановили на фасаді Полтавського вищого професійного училища імені Чепіги. У ньому Денис Часовий навчався півтора роки. Ідея вшанувати таким чином пам'ять учня належить педагогічному колективу. Майстер виробничого навчання Ігор Фесенко спілкувався з Денисом і після випуску. Потім зв'язок обірвався. Згодом чоловік дізнався про загибель колишнього учня. Дуже спокійна була людина. Завжди хотів допомогти. Зранку, коли зустрічалися, він завжди питав, чи не треба якоїсь допомоги. На практиці як були. Він був активний. Його дуже поважали в групі.

Після закінчення училища Денис пішов служити до армії. Потім підписав контракт. Був навідником у вісімдесятій окремій десантно-штурмовій бригаді. Загинув у серпні 2014-го на Луганщині. Поховали солдата у селі Радивонівка Великобагачанського району. Йому було двадцять два роки.

На відкриття меморіальної дошки прийшла Лариса Сисоєва. Вона родом із рідного села Дениса, вчилася разом із його мамою.Наші дітки теж виросли разом. Денис і моя Юля. Денис був чуйною дитиною. Він завжди допомагав, підтримував. Закінчив школу, мамі завжди допомагав. Сестру свою дуже поважав, любив, у нього багато друзів.

Збирали кошти, замовляли дошку та оформляли на неї документи в «Асоціації учасників та ветеранів АТО Полтавщини». (розповідає її голова Вадим Ямщиков). Гроші на такі справи – це не гроші з місцевого бюджету. Це гроші небайдужих місцевих жителів. Які виділяють гроші на такі проекти. Вони залишаються невідомими. Для них неважливий піар, вони розуміють важливість саме цієї справи. Дениса Часового посмертно нагородили орденом «За мужність ІІІ ступеня» та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту».