Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

У Полтаві визначили переможниць чемпіонату України з футзалу серед дівчат

На майданчику заводу медичного скла півфінальний матч - харків'янки проти вінничанок. Дівчата з Вінниці  пропустили  єдиний мя*ч на останніх хвилинах.Сльози "рожевих" одразу після свистка. За словами капітана вінничанок Юлії: хотіли потрапити до трійки чемпіонату України, але не вийшло. Юлія Христюк, Так сталося, бо команда з Харкова більш підготовлена. Ми в основному займаємося великим футболом, а вони займаються в залі. Тому вони нас переграли тактично. І ... трішки не пощастило.

Вячеслав Бізюк, Ми приїхали перш-за-все за досвідом. Вважаю, що дівчата пограли дуже гарно. Зі всіх ігор програли тільки 1 гру. І те з рахунком 1:0 дуже сильній команді.Матчі дівчаток переглядали наставник і учасниці команди "ПЗМС" - 10-разових чемпіонок України. Микола Кудацький поза камерою ділиться: пригледів кількох талановитих виконавиць. Микола Кудацький, Тільки в іграх, тільки в турнірах можна роздивитися таланти. Які б могли грати за команди вищого рівня, а граючи в командах вищого рівня - це вже потенційні гравці збірної країни.У фінальному матчі зійшлися 15-річні спортсменки з Конотопа, що на Сумщині та Славутича Київської області. У  грі інтригу тримали до кінця. Та на останній хвилині дубль оформила Анастасія Рождественська і вирішила долю чемпіонів. 4:2 у підсумку. Перемогла команда червоно-білих.

Полтавки поступилися усім суперницям. "Бронзу" отримали харків'янки, "срібло" - у конотопських футзалісток. Чемпіонками стали дівчата зі Славутича, що на Київщині.