Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Промзону Авдіївки у чорно-білих тонах показали у Полтаві

Промзону Авдіївки у  чорно-білих тонах показали у Полтаві

Фотопроект «PROMKA» складається із півсотні світлин. Всі чорно-білі. Кольори б відволікали від суті, розповідає автор. На кількох фотографіях бійці позують, решта – спонтанно зняті кадри. (продовжує фотограф Олесь Кромпляс). Вони несуть ту суть і ту правду про те, що там відбувається в Авдіївці. В яких умовах наші бійці захищають цю позицію, в яких умовах вони живуть, воюють, на жаль, помирають.

Олесь Кромпляс ці фотографії зробив у кінці 2016-го року. Тоді інфраструктура промзони була майже зруйнована. Полтавському військовому Віктору Лебедєву знайома місцевість, зображена на світлинах. У промзону з побратимами потрапив на початку 2016-го. Там провели дев’ять місяців. (продовжує Віктор Лебедєв). Коли ми туди заходили, вона ще була неушкоджена. Десь із березня почалися обстріли. І потроху промзона почала руйнуватися. Всі ці комунікації, бліндажі – це робота наших бійців.

Автор світлин також служив у зоні АТО. Був добровольцем батальйону «Азов». Нині туди їздить, щоб робити фоторепортажі. У Полтаві виставку його робіт «PROMKA» розмістили у художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Вона триватиме до чотирнадцятого квітня.