Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Юні полтавці майстрували великодні атрибути

Юні полтавці майстрували великодні атрибути

П’ятикласниця Дарина  уперше на майстер -  класі з розпису писанок. Прийшла з однолітками та вчителькою. Розповідає: вчиться розмальовувати традиційну крашанку. Даша, прийшла на майстер клас: Я зробила вже дві писанки. Я їх розмалювала і хочу зробити ще одну.

А це Настя.  Вона допомагає учням початкових класів  майструвати оберіг до Великодня.Розповідає:  паски  не пече, але пасхальні яйця розмальовує. Настя, прийшла на майстер клас: Цим займається мама. Вона в мене дуже талановита. Такі речі робить сама дуже гарно і смачно. На майстер -  класі дорослих та дітей об’єднала одна справа. Разом вивчають народні традиції та майструють. Тут навчаються:

Тетяна Борисова, доцент кафедри виробництва та дизайну ПНПУ ім. В.Г. Короленка: Самотужки виготовити пиcанку, можливо якщо хтось не виготовляв. Потримати писачок, окунути його у фарбу. Виконати свій перший рух на писанці. Ну і дійсно ми говоримо про традиційні орнаменти, які наносили на полтавські писанки.Тобто і навчаємо, і даруємо радість самого виготовлення писанки. 

Після майстер -  класу діти  проходять  квест з п’яти локацій. На кожній  повинні виконати завдання. Марина Засенко,  головний спеціалість Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації :. На п`ятому поверсі великодній квест. Проводить вперше його школа аніматорів, котра зараз в нас випускається при обласному молодіжному центрі. Це перше їхнє пробне заняття  з дітками.

Валерія Крупченко, навчається в ПНПУ ім. В.Г. Короленка:  В нас є танцювальна станція на якій діти танцюють під веселу музику. Є станція з загадками, є станція де вони у піратів виконують спортивні завдання. І остання станція на якій вони складають пазл.

 Після  проходження  квесту,  діти отримали подарунки. Проект «Полтавщина великодня» організувала молодь Полтави. У рамках  заходу   студенти Полтавського педагогічного університету презентували дітям  виставку «Великодній вернісаж».