Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві на Рєпіна 20, прорвали каналізаційні відходи

У Полтаві на Рєпіна 20, прорвали каналізаційні відходи

Це Людмила Кузь. Її батькобув будівельником. У 50-их роках він звів ось цей будинок, який  розташований по вулиці Рєпіна 20. Перед смертю чоловік розповів донці, що проблеми з каналізацією тут почалися давно. В довоєнні часи, під землею , де збудований дім -  були потайні  ходи, розповідає мешканка будинку Людмила КузьРозповідав, що на території нашого двору були вигрібні ями. Там був літній туалет і звичайно ж під землею там залишилися ємності від тієї вигрібної ями. І нікому не відомо скільки там води та фекалій. Якщо воно завалиться, то під землю підуть і дома, гаражі і сусідні будинки.  

Наразі на  подвір’ї цього будинку плавають смердючі каналізаційні стоки, каже пані Валентина.

Валентина Муравйова , мешканка будинку по вулиці Рєпіна 20: Вже ж скоро в нас в квартирах буде. Вже ж воняє в хаті. Не можна дихати. Ще один мешканець будинку Сергій Руденко додає: : фекалії та відходи, які люди викидають у каналізацію з’являються на подвір’ї будинку після того, як забивається центральний водопровід вулиці Рєпіна. Наша каналізаційна системазнаходиться на самому нижчому рівні. І по старим каналізаційним системам, які знаходяться в дворі, фекалії  випливають. У дворі в нас воняють, антисанітарій ний стан. Неможливо ні фіранку відкрити, ні білизну посушити, ні дітей вигуляти. Катастрофічний стан

Наталія Руденко живе в цьому будинку більше 30-ти років. Каже: останні півроку її сусіди та мешканці двох прилеглих пятиповерхівок потерпають від смороду. Провали кругом землі. Значить це що? Постійно отут вода стоїть. Наш дім дав тріщини. І скільки ми зверталися допоможіть. І всі ми ремонти робили самі. Своїми силами.Наші мужчини міняли всі каналізаційні труби отут міняли.

Світлана Рєзнік  мешкає ось в цій пятиповерхівці. Говорить: вона та її сусіди  зверталися до «Полтававодоканалу»  неодноразово.  Дуже бідкуємо ми із-зі цього. Просимо,  щоб водоканал як виїжджав - не отак подивиться: люк відкриє, подивиться і все. А люди на першому поверсі отой вонью дихають. Такий запах, що я вам не можу передати. Провонюється вся постєль. 

Представниця комунального підприємства «Полтававодоканал» Ліана Козмейчук відповіла на наше звернення: Бригади водоканалу працюють цілодобово. Телефон в диспетчерській службі не замовкає. Але заявки ліквідовуються по мірі надходження. І за даною адресою прийнята заявка. Найближчим часом аварійно-відновлювальна бригада виїде на місце. Звичайно, ми просимо вибачення у мешканців, але погодні умови і незалежні від нас фактори не дають все зробити вчасно.

Журналісти «Полтавських телевізійних новин» слідкуватимуть за тим, як вирішиться проблема з каналізаційними відходами та чи відремонтують центральний водопровід по вулиці Рєпіна.