Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На провулку Новозіньківському понад 3 місяці енергетики не прибирають спиляні гілки

На провулку Новозіньківському понад 3 місяці енергетики не прибирають спиляні гілки

80-річний Юрій Йосипович мешкає один за адресою Новозіньківська, 22. Каже: міг би й сам прибрати гілки, але  є  проблеми зі здоров’ям. 

Настала весна. Пора поратися в землі. А оці гілки, які знаходяться на землі, вони заважають. Землю закривають. І до неї важко підібратися. 

Юрій Пойдьом говорить: гілки лежать на провулку з грудня. У лютому чоловік звертався до міської філії  ПАТ «Полтаваобленерго», аби їх вивезли. Написав заяву. На ім’я начальника Гвоздіка Олександра Івановича. Чекав-чекав, до нинішнього часу відповіді ніякої нема. І гілки ніхто не збирає.

За словами мешканки Тетяни Матюшко, гілки псують зовнішній вигляд провулку. Близиться свято, традиційно українці прибирають свою прилеглу територію, але наразі такої можливості нема. Вони складовані протягом всього нашого провулку, і, звичайно, хочеться, щоб надалі таке не відбувалося. Коли ми спілкувалися з місцевими, приїхали енергетики. Збирати гілки. На питання, чому цьогоріч їх не прибрали одразу після спилювання, працівник «Полтаваобленерго» Дмитро Колпак відповів. Щас нема кому працювати. Людей нема. Бажаючих. (0.17-0.19) Ми просто не встигаємо все вивозити.

Ми дочекалися, аби перевірити, чи всі гілки вивезуть із провулку. Їх у   машину енергетиків вмістилося близько половини. Також  запитали,  чи приїдуть вони за рештою і коли.  Це вже не до нас звертатися. Це туда, «нагору».Якщо машину дадуть, талони дадуть, приїдемо заберемо.

Впродовж 3-ох днів ми телефонували до прес-служби «Полтаваобленерго». Ніхто не відповідав. Тому, щоб отримати відповіді на питання, приїхали до підприємства, яке забезпечує електропостачання по області. До керівництва ПАТ «Полтаваобленерго» нас не пропустили охоронці. Представниця прес-служби підприємства пані Олеся відмовилася надавати коментарі. Тож,  ми надіслали інформаційний запит в  «Обленерго» з питанням, коли приберуть решту гілок. Відповідь має прийти протягом 5-ти днів. Наші журналісти триматимуть ситуацію на контролі.