Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Вчителі початкових класів пройдуть перепідготовку

Вчителі початкових класів пройдуть перепідготовку

Як викладати за новими освітніми програмами вчителів з Полтавщини навчатимуть у п’ять етапів: два дистанційних та три очних в інституті післядипломної педагогічної освіти і тренерами.

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО ім. Остроградського: Підвищення кваліфікації полягає з оцих двох етапів. Тобто заочний етап. Він також отримує свідоцтво. І дистанційний. Тоді вони додаються і вчитель отримує сертифікат вчителя перших класів.

Онлайн-курси розміщені на платформі EdEra. Вчителям перших класів, щоб отримати свідоцтво про їх проходження, потрібно набрати мінімум шістдесят балів зі ста. Олена Яхненко уже пройшла кілька модулів. Багатоступеневий цей курс. (6:27-6:35) Проходимо лекції, відеоматеріал слухаємо. Відповідаємо на запитання і отримуємо результати наших досягнень певних.

Пройти курси можуть всі охочі. Нині для цього зареєструвалися понад сто десять тисяч учасників з усієї України. Це, каже Наталія Корягіна, в чотири рази більше, аніж кількість вчителів перших класів. Він відкритий. Може бути так: мама, тато, бабуся, дідусь, заступник директора та директор, будь-хто, кому цікаві питання нової української школи і освіти взагалі. Вони можуть зареєструватися на даний курс і пройти його безкоштовно.

У Решетилівській школі 1-го ступеню наступного навчального року планують відкрити чотири перші класи. Директорка Любов Москаленко каже: мають сто чотирнадцять заяв від батьків. Четверо вчителів початкової школи розпочали перепідготовку. Вони мають приклад викладання за програмами нового Держстандарту. Нині у школі його апробують у двох класах.

Любов Москаленко, директор Решетилівської школи: Я думаю, що ніякої боязні по відношенню до навчання в цих класах не буде. Тому що ця участь в експерименті, в якому ми зараз беремо участь, вона дає можливість мати вчителям більш ґрунтовні знання. Перепідготовку вчителі мають пройти до липня. Нагадаємо, новий Держстандарт початкової освіти затвердили у лютому. В його основі – розвиток здібностей, талантів дитини та її компетентностней.