Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Хто повинен прибирати сміття в Полтаві?

Хто повинен прибирати сміття в Полтаві?

Мешканці будинку на вулиці Миру, 7 не доносять відходи до баків, які розташовані за сто метрів. Сміття залишають  біля під’їзду та у дворі. Тамара Миколаївна: Постійно хтось висипає сміття в кутку під’їзду і ми не знаємо хто це робить. Частина  жителів  періодично  прибирають двір. Хто залишає відходи, вирахувати не можуть.

Юлія:  ображає те, що той же благоустрій ходить магазинами, всіх штрафує, невже вони не бачать це сміття. Нам не хочеться ритися у смітті і шукати чиє воно ми платимо гроші, у нас в під’їзді всі справно платять. Цей непотріб під під’їздом лежить  два тижні. Двірничка  Валентина Кочубей  обслуговує  три двори. Працює з шостої  ранку. Каже:  все прибрати не встигає.

Валентина Кочубей:  І сміття там багато накидають жильці, не жаліють роботу двірника накидають, розумієте. Важке, я його не підніму. Бетон, цегла, я не можу підняти такого мішка. А це двір поряд. Тут прибрано та охайно. 

Надія Коваленко,  працівниця  ЖЕО № 2: Це порядні люди, і в них порядок. А це стихійне звалища поряд з сміттєвими баками  на провулку Заячому. Сюди зносять мотлох не тільки з багатоповерхівок , а й з приватного  сектору. Місцеві  мешканці кажуть, прибирають сміттєві майданчики рідко. 

Дмитро, Якщо допросяться ЖЕО, щоб приїхав із трактором то загрузять,  а ні то таке і буде, та на Паску приберуть – це точно  Нічого в нас не прибирають, у двір заїхати не можна, місцеве влада нас кинула. Контейнери щодня витрУшують комунальники. Прилегла територія  - кажуть - не в їхньому підпорядкуванні.  

Андрій: Наша робота контейнери, ми можемо прибрати пакети, які поряд стоять, зазвичай прибирали двірники. У приймальні начальника комунального автотранспортного підприємства  1628  пояснили:  прибирати сміттєві майданчики повинен підрядник.  Це харківське товариство з обмеженою відповідальністю  «МБЦ». Ми намагалися зв’язатися з керівництвом телефоном. Номер не відповідав. Натомість ситуацію пояснив заступник начальника ЖЕО №2 Михайло Лукін: Я сьогодні об їхав місто, там стільки сміття, що його треба вивозити й :вивозити. Ми з переговорили з харківською фірмою щодо вивозу сміття. Надали всю інформацію. Вони об’їхали місто. Нині почали вивозити сміття з контейнерних майданчиків.  Коли закінчать роботи, відповісти не можу.