Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Лубнах 55-річний чоловік бив і тримав у полоні співмешканку

У Лубнах 55-річний  чоловік бив і тримав у полоні співмешканку

Шрами та побої на тілі показує пані Наталія. Її  понад сім  років бив і тримав у будинку цивільний чоловік.

Наталія, потерпіла: По чому попало. Міг і ногою. Втекла – отримала. Та отримала так, що і очима не бачила.

Пані Наталія каже: чоловік забороняв їй виходити на вулицю та спілкуватися із сусідами. Жив на пенсію матері, пиячив і вів себе не природньо. Наталія, потерпіла: Вставляв у вуха копійки, кришки від каструль на голову одягав. Сусідка Юлія живе через паркан. Говорить: потерпіла жодного разу не просила допомоги.

Юлія, сусідка: Вона дуже покалічена. Він тут її і жарив, і шкварив. я кажу, чого ти мовчала, коли я приводила поліцію? Відповідала, що чоловік прив»язував її до батареї, покладе біля мене гарячу сковорідку і каже замовкни.

Коли про цю сім»ю дізналися сусіди, вирішили через суд просити забрати чоловіка на примусове лікування, розповідає голова вуличного комітету Ірина:  у неї були свіжі побої і ніхто на це не реагує. Жодна соцслужба не підійшла, хоча знають усі.

Жінка немає документів, одягом та їжею їй допомагають люди. Сусідка Юлія говорить: боїться за безпеку дітей.

Юлія, сусідка:  У нас 15 дітей на вулиці. Ми боїмося. Він ходить з отаким тесаком. Ми завели отаку собаку, щоб він не переліз

Правоохоронці чоловіка затримали і відкрили кримінальне провадження.  Олександр Васільєв, заступник начальника Лубенського відділу поліції: За даним фактом слідчим відділом Лубенської поліції було внесено відомості до Єдиного Реєстру досудових розслідувань.

За словами Олександра Васільєва, нині чоловіка обстежують у Полтавській  психіатричній лікарні.