Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

В Полтаві на базі ДЮСШ №3 влаштували майстер-клас для дітей

В Полтаві на базі ДЮСШ №3 влаштували майстер-клас для дітей

Дихання, ковзання  водою  та техніка ніг - у полтавському басейні "Дельфін" майстер-клас із плавання дають призери світових першостей. Світлана Копчикова була у збірній Радянського Союзу, кілька разів ставила рекорди, зокрема світові. Спортивну кар'єру закінчила в 21. Нині підтримує фізичну форму та виховує сина.

Світлана Копчикова, Спорт дав мені, перш за все, здоров'я, правильну осанку. А також я встигла багато побачити у світі, подорожувала чимало на чемпіонатах. Дуже сподобалося в Америці, в Японії - там на Універсіаді здобула 3 "золото" і рекорд.

Рекордсменка світу, заслужена майстриня спорту Світлана Копчикова серед найяскравіших моментів життя називає  участь в  Олімпіаду в Сеулі – 1988 го .  Інший олімпієць - 25-річний полтавець Любомир Лемешко - наразі готується до чемпіонату України, відточуючи техніку в басейні "Дельфін". Першість відбудеться одразу після Великодня. Жартує: дозволити собі з*їсти  пасок не може. І називає якості,які  повинні мати спортсмени, аби досягати результатів.

Любомир Лемешко, Тренуватися старанно, ставити собі цілі, потихеньку їх досягати. Важливе внутрішнє бажання перемагати! Намагаюся все це в купі тримати, і трудитися побільше. Наче поки що все виходить.

У Міжнародний день спорту  спортсмени ПолтавщиниСвітлана Копчикова та Любомир Лемешкодають майстер-клас для початківців. Хлопці й дівчата перший рік займаються плаванням, мають основи, а теорію та практику повторюють за професіоналами.

 Євген Дубницький та Богдан Касьян тренуються поряд. Своє професійне свято відзначають за улюбленою справою.

Євген Дубницький, Я прийшов у спорт не так давно, аби покращити здоров'я. Потім з'явився азарт, потім став майстром спорту і отримав призи на чемпіонатах України.

Богдан Касьян, Для мене спорт - це вже невід'ємна частина життя. Займаюся років з 5. Спочатку це був футбол, оскільки тато футболіст. Потім віддали на плавання. А тут .. прийшов полікуватися і затримався.

Затрималися надовго у спорті та літописах Полтавщини-спортивної, зокрема,  призери Олімпіади -  плавецьЄвгенМихайлов та гімнастка Ніна Бочарова. Вони народилися в нашому регіоні, згодом виступали за інші команди.

Інеса Гетьман, Кузнєцов - це був капітан збірної СРСР,але майстерність свою підвищував в Італії. Леонід Бартєнєв - двічі срібний призер Олімпійських Ігор.Найвидатніший зараз він у нас один - переможець Олімпійських Ігор - це Володимир Кісельов. Якщо брати у сучасному спорті, то це є веслувальники на байдарках і каное.

Днями полтавського боксера Сашка Хижняка, до всіх інших світових титулів, здобутих за 2017-й, визнали ще й найкращим спортсменом України. Олександр Удовіченко,у нього сьогодні є мета - наступна Олімпіада. І я хотів би йому побажати і таким, як він, успіхів! А ми повинні зробити все для того, щоб вони мали можливості і комфорт займатися своєю улюбленою справою.

Щороку все менше дітей приходять на спортивні секції, проте якість досягненьпокращується, - каже  Олександр Удовіченко. У 2016-му вперше за 40 років Полтавщина здобула медалі на Олімпіаді в Ріо - "бронза" каное-двійки Міщук-Янчук. Того ж року її учасниками стала п*ятеро наших земляків . Це рекордна кількість – говорить  , голова обласної організації Національного олімпійського комітету.