Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві відбувся чемпіонат України з модельного жіночого фітнесу

У Полтаві відбувся чемпіонат України з модельного жіночого фітнесу

Спортом Марина займається майже шість років. Два з них професійно. Вона – фіт модель. Розповідає: демонструє пропорції свого тіла перед журі не вперше.  Все ж золото у фітнес-бікіні, каже, ще не брала.

Марина Кузменькова, учасниця з Кременчука Полтавської області: У мене виходить тренування два рази в день, шість днів на тиждень. Це складно, але воно того варте. Головне це наполегливість, завзятість в залі та обмеження в харчуванні.  Ковбасу я не їм, а хочеться. Буває і таке в мене.

А це Аліна Оранська. Вона вперше буде змагатися за звання кращої фіт-моделі України. Спортом займається 5-ть років. Розповідає: фітнес-бікіні для неї і хобі, і робота. Не тренувалася, лише коли народжувала -  сміється Аліна.

Аліна Оранська, учасниця з Києва Це дорогий вид спорту. Потрібно багато вкладати. Правильне харчування це великі затрати. Пошив купальника, потім босоніжки, грим. Це все коштує неабияких коштів. А коли в житті є діти, то це взагалі все по-іншому.

Тренерка однієї з учасниць Чемпіонату Тетяна Станищева розповідає: сон – це один із  головних елементів у підготовці до змагань. Якщо спати мало та не регулярно  – результату від тренувань не буде.

Тетяна Станищева, тренерка  однієї з учасниць Чемпіонату: Ми вже дивимося на дівчинку. В залежності від того, що особисто їй треба по типу фігури та по рівню підготовки ми підбираємо який це буде план тренувань. Тобто розписується по дням, яка група м’язів, коли їй кардіо робити. Зранку, чи ввечері. Конкретизуємо навіть час. Харчування частіше за все погодинне. На кожні 2 години розписано що вона повинна їсти.Які інгредієнти. Скільки білків, вуглеводів та жирів. Скільки води повинна випити та скільки добавок. Це все контролюється.

Чемпіонат України  змодельного жіночого фітнесу проходить в Полтаві вперше, розповідає президент Федерації бодібілдингу та фітнесу у Полтавській області Олександр Гордієнко . На конкурсі дівчата дефілюють в купальниках та платтях. Кожна демонструє по чотири пози.

Олександр Гордієнко, президент Федерації бодібілдингу та фітнесу у Полтавській області:  Спортсменка повинна бути ідеальна. Повинна бути статуеткою, справжньою красунею. Тобто вона не обов’язково повинна бути з супер м’язами, або ж з якимось нереальним пресом, чи величезними ногами. Все повинно бути гармонійно, красиво та естетично, щоб ми могли рівнятися на цю спортсменку.

Чемпіонка конкурсу стане однією із тих, хто буде виборювати перемогу на Чемпіонаті світу змодельного жіночого фітнесу.