Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Незаконне будівництво біля кінотеатру Котляревського продовжується

Незаконне будівництво біля кінотеатру Котляревського продовжується

Вулиця Соборності, 31, 11-та година. Ці люди працюють на даху та всередині будівельного майданчика. Ми намагалися з ними поспілкуватися, але вони зачинилися.

ЛАЙФ «Але ж видно, що вони там… Та звичайно, видно.»

На наш виклик прибула поліція та слідчі. Вони оформили протокол про правопорушення.  Патрульні коментар не дали.

ЛАЙФ «Дівчино, справа в тому, що ми знаємо, чи можемо давати коментар… Зараз зателефонуємо…»

Юрист В’ячеслав Кущинський, пояснив, чому проводити будівельні роботи на цьому майданчику не можна.

В’ячеслав Кущинський, юрист:По-перше, порушені 2 кримінальні справи. Самою поліцією.  По-друге, є припис ДАБІ про заборону будівництва. І є також рішення ДАБІ про скасування паспорта прив’язки. Тут навіть тимчасову споруду неможна розміщувати. Вже на даний момент.

Після від’їзду поліції ми поспілкувалися із працівниками будівельного майданчика біля кінотеатру. 

працівниця на незаконній забудові – Ви зараз порушуєте чинне законодавство. – Та прямо таки порушую?! Пенсію «добавили», без роботи баба сидить! І не можна на хліб заробити! Я шо, краду, чи шо?! На роботу нікуди не беруть! На кусок хліба немає!

працівник на незаконній забудові:У мене дома родина і діти. А Ви зараз займаєтеся не тим, чим треба. Ви не того знайшли.

Інспектор державної архітектурно-будівельної інспекції Валентин Діденко розповів: рішення про демонтаж незаконної будівлі на Соборності, 31 може прийняти або суд, або міська інспекція із благоустрою.

Валентин Діденко, головний інспектор департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області:Були представники інспекції з благоустрою, я їм повідомив: «На Вашу адресу направив департамент ДАБІ лист щодо скасування паспорта прив’язки.» І щоб вони відповідно до статті 97-ої правил благоустрою міста Полтави прийняли відповідні рішення.

Ми прийшли за коментарем до начальника Полтавської міської інспекції по контролю за благоустроєм Володимира Рака. На робочому місці його не застали. Також зателефонували до забудовника на Соборності, 31, засновника товариства «Старнайт» Олександра Калуцького. Він відмовився дати коментар. Нагадаємо, 4-го квітня цього року місцева прокуратура подала на «Старнайт» судовий позов щодо знесення прибудови до будинку Дворянського зібрання.