Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

На вулиці Серафимовича подвір’я полтавців заливає нечистотами з каналізації

На вулиці Серафимовича подвір’я полтавців заливає нечистотами з каналізації

«Ось підключення нашої води у будинок. Кранів тамп вже не видно»

Юрій Шуліка показує затоплений нечистотами колодязь з водопровідними трубами. Чоловік каже: фекалії з каналізації почали стікати у двори приватних будинків на  вулиці Серафимовича.«Взимку ситуація була більш-менш. Але на початок весни 2018-го року, ситуація вийшла із під контролю: на нашій вулиці почало затоплювати подвір’я  нечистотами. Зараз все фекалії з каналізації течуть назовні» 

На сусідній вулиці Кагамлика міська каналізація. Колектори в ній  переповнені, каже Тетяна Шуліка. Та додає: через це нечистоти стікають у двори.«Це наш каналізаційний люк. Напередодні я прийшла з роботи й він був переповнений. Двір був затоплений фекаліями . Й не можливо це обійти, щоб зайти у будинок»

Тетяна Шуліка каже: вона та сусіди зверталися зі скаргами до міської та обласної рад. Скарги переадресовували до «Полтававодоканалу».

«У ДСНС дзвонили, у санепідемстанцію дзвонили, до комунальників зверталися. Дзвонили не одноразово  – десять разів на день! нам казали – чекайте. А на «Водоканалі» взагалі порадили викопати траншею, щоб нечистоти текли по вулиці.  Але ми це й самі зробили!» 

На подвір’ї Галини Гладкої басейн три місяці залитий нечистотами.

«Стоїть вода із фекаліями. Сморід такий що діти не виходять гуляти у двір, Й хвірточки ми не відкриваємо» 

Галина каже: відкачували  нечистоти, але через півгодини басейн знову заповнювався. «Наймаємо машину – машина приїде й 250 гривень заплатили і відкачали. Там відкачали вона трохи зійшла, але потім знову зійшла сюди»

Прес-секретар комунального підприємства  «Полтававодоканал»  Ліана Козмійчук  розповіла: причина аварії каналізаційних колекторів – талий сніг. «Під час злив та масового танення снігу йде замулення піском наших мереж. Пропускної здатності каналізаційних мереж не вистачає і тому виникають такі подібні ситуації» 

За словам жителів вулиці Серафимовича, якщо «Полтававодоканал» найближчими днями не відреагує на скарги – люди перекриють дорогу Київ – Харків.