Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські футзалістки зіграли в нічию з харківською «Теслою»

У Полтаві на майданчику заводу медичного скла -  матч другого етапу Вищої ліги жіночого Чемпіонату України  з футзалу. Зустрілися дві команди: полтавська «ПЗМС» та харківська «Тесла». За словами головного тренера полтавок деякі гравці вийшли на поле з травмами. Та це не завадило їм у грі.

Микола Кудацький, головний тренер футзальної  команди «ПЗМС»: Гра була важка, команді «Тесла» потрібно було набрати очки, для того, щоб забронювати 3 місце в турнірній таблиці травмована була Бабенко, застуда Мочалова, травмована Єрмоленко і Шаповал.

Відкрили рахунок дівчата з «ПЗМС». Першого м’яча забили на третій хвилині. На восьмій  -  знову влучили у ворота «Тесли». Перший тайм завершили з рахунком 2:1. А вже в другому гості його зрівняли.

Тимур Саєшев, другий тренер футзальної  команди «Тесла»: Ніхто не хотів поступатися, були суперечливі моменти, але ми дотерпіли, і вважаю 2:2, десь рахунок по грі. Остання гра туру  за звання чемпіона  відбудеться в Києві.

Микола Кудацький, головний тренер футзальної  команди «ПЗМС»: ІМС потрібно вигравати, нас буде влаштовувати нічия, але якщо гратимемо на нічию, о перемоги не буде.