Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На великодньому ярмарку у Полтаві збирали кошти бійцям на фронт

На великодньому ярмарку у Полтаві збирали кошти бійцям на фронт

Ярмаркувати до Полтави цьогоріч з’їхалися з різних районів області. Сергій Хохич – пасічник із Полтавського району. Привіз мед: твердий та питний. Розповідає: так хоче допомогти захисникам українських кордонів. Кожен допомагає, як може. Ми так можемо, так допомогаємо. Був би молодший, то взяв би автомат і по-іншому допомагав би…

«Їстівна палітра» - так Олександра Іванищенко називає авторську технологію виготовлення салатів. Жінка використовує природні барвники. Оце чистий білок. А тоді, дивіться, я його фарбую соком. Дивіться, ось у мене залишки червоної капусти… І він зразу стає  блакитним…Як тільки я додаю лимон, він сразу стає яким? Рожевим. Бачите?

Пані Олександра говорить: рослинні барвники зручні у використанні та безпечні для вживання. Це сік. І от саме з цією метою, щоб люди не боялися використовувати натуральні соки для фарбування і прикрашання страв, я це і зробила.

Полтавка Вікторія привела на ярмарок 4-річну доньку Амелію. Жінка каже: хоче, аби дитина побачили народні звичаї святкування Великодня. Хочемо погуляти і дитині показати традиції наші українські… Найбільше паски, ручна така гарна робота… 

Купити забрус прийшла на свято Любов Володимирівна. Каже: цей продукт зміцнює імунітет та допомогає при заховрюваннях органів дихання. Забрус, це, як нам пояснили, – запечатується мед. І коли його починаєш качати, зрізається верхняя плівочка, і так виходить забрус. І, кажуть, що воно лікувальне.

Кошти, зібрані на благодійному ярмарку, розподілять за трьома напрямками, говорить волонтерка «Полтавського батальйону небайдужих» Наталія Гранчак:Одна третя піде на акцію, яку проводить благодійний фонд «Серце до серця». Це на допомогу дитячим лікарням. Одна третя – на лікування поранених бійців. І одна третя – на фронт.

Нагадаємо, благодійний ярмарок після Великодня у Полтаві проводять 5-ий рік поспіль.