Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Прапори з монумента Слави можуть зняти

Прапори з монумента Слави можуть зняти

У центрі Полтави на монументі Слави висять два прапори: державний синьо-жовтий та червоно-чорний. Останній використовують неофіційно поряд з державними символами України.  Аби врегулювати питання щодо червоно-чорного прапора, по всій Україні у Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект. Прапор пропонують вивішувати під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах.

Юліан Матвійчук, депутат полтавської міської ради: У Полтаві ми подали також відповідний законопроект, про підняття цього прапору на визначні дати в яких формувалася українська нація, і українська державність. Якщо міська рада проголосує за цей важливий для нас проект, то ми будемо згодні з пам’ятника Слави перемістити прапори на флагштоки. 

Один прапор чи два – думки депутатів розділилися 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова: ну депутати на сесії й визначаться. Треба нам чи не треба. Я ще не думав про це

Анатолій Клименко, депутата Полтавської міської ради: Як звичайний громадянин, я б всі прапори повісив, але законодавством в нас передбачено Державний Герб, Державний Прапор, і на свята вивішують державну символіку.