Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Чому вегетаріанство популярне серед молоді?

Чому вегетаріанство популярне серед молоді?

Сир обмокуємо в соєвому соусі і загортаємо в лист норі.

Без риби, м'яса тварин та домашньої птиці. Вісім років полтавець Кирило харчується продуктами рослинного походження. Таке рішення, говорить, прийняв з етичних міркувань. Кирило Желєв, вегетаріанець: Спершу я відмовився від м’яса. Приблизно 1,5 роки  не вживав страви з риби. Потім зрозумів, що втратив смак цієї їжі. Я і в духовці запікав, і піджарював м’ясо, але не відчував його смаку.

Вегетаріанський спосіб життя обрала для себе і полтавка Вікторія. Жінка відмовилася від м’яса, бо проти вбивства тварин заради їжі. Вікторія Волошина, вегетаріанка:  Раніше я могла запитати: « Чому ти їси м’ясо?» Мені відповідали, що подобається. А я говорю: «А ти б зміг з’їсти свою собаку?» Тоді людина починає задумуватися. Собаку – ні. А чому тоді все інше?

Рослинна продукція на відміну від тваринницької корисніша для здоров’я, каже Вікторія. Зовсім інші відчуття в тілі. Це дуже великий ресурс. Організм перестає тратити свою енергію на переробку їжі. Тому з’являється додаткова легкість в усьому. Легше працює мозок. Чи корисне вегетаріанство для організму, запитуємо у лікаря-дієтолога Юлії Пахущої. За її словами,  у прихильників рослинної їжі значно менший ризик захворювання на онкологічні та серцево-судинні захворювання, інсульти та інфаркти.

Юлія Пахуща, лікар-дієтолог: Я не проти вегетаріанства. Особливо людям, яким за 50, а також людям похилого віку такий вид  харчування підходить. Невелика кількість  риби, морепродуктів, яйця, молочка і рослинна їжа. Рослинна їжа важлива для мікрофлори організму. Обирати вегетаріанський спосіб життя можуть повністю здорові люди, говорить доктор біологічних наук  Сергій Пилипенко. 

Сергій Пилипенко, доктор біологічних наук, професор: Найбільш збалансований набір усіх необхідних амінокислот знаходяться у продуктах тваринного походження. виразка шлунку, дванадцятипалої кишки, гастрити – це хвороби, за яких в жодному разі не можна переходити на вегетаріанську їжу.

А кандидат медичних наук Світлана Цвіренко розповідає: нестача  тваринного білка й вітамінів у дитинстві – ризик розвитку хвороб у майбутньому. Світлана Цвіренко, завідувачка кафедрою педіатрії  медичної академії:  М’ясо є одним з джерел легкозасвоюваного заліза. Якщо дитина немає в раціоні м’яса, то вона позбавлена цього компонента. Залізо – складова гемоглобіну (еритроцити, кровотворення). Тому дитина приречена мати анемію. Замінити рослинними продуктами ту потребу в залізі – неможливо.

Вегетаріанство, за словами Світлани Цвіренко, заперечує офіційна медицина. Особливо, якщо це стосується дитячого організму.