Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У незаконної прибудови біля кінотеатру Котляревського – новий фасад

У незаконної прибудови біля кінотеатру Котляревського – новий фасад

Незаконна прибудова біля кінотеатру Котляревського сьогодні без брезентового покриття. Білі стіни, панорамні вікна, а поруч робоча бригада облагороджує територію поруч.

Це історична будівля, тут не можна будувати? – Можна, але якщо є відповідні документи. Документів у власників немає зараз. – В натурі? Чесно, не знав, більше не буду тут працювати. 

 У нас громадські роботи. – А чому поруч із незаконною забудовою у Вас громадські роботи? Ви тут прибираєте, я бачу… – Щоб чисто було, люди могли ходити… Он бачите, який центр міста.

Забудовник - фірма «Старнайт» не виконує припис державної архітектурно-будівельної інспекції щодо скасування паспорту прив’язки. Тим часом будівництво по вулиці Соборності 31 продовжується.

Валентин Діденко, головний інспектор департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції: Все, що від нас залежало, – ми зробили. Припис ми видали – вони його не виконують. Позов до суду відправили? Відправили. У ДАБІ немає такого силового підрозділу, який буде відловлювати тих робітників. На контроль виконання приписів ми виходили, вони ж ховаються від нас.

Нагадаємо, у березні цього року обласна архітектурно-будівельна інспекція скасувала паспорт прив’язки будівельного майданчика на Соборності, 31. Це  означає заборону проведення будівельних робіт. А минулого тижня місцева прокуратура подала позовну заяву на забудовника.  Вимога: знести прибудову до будинку Дворянського зібрання.