Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Полтавські пілоти готуються до заїздів Ltava attack series

Полтавські пілоти готуються до заїздів Ltava attack series

Геннадій захопився гонками на випередження Ltava attack series 3 роки тому. До відкриття сезону-2018 чоловік особливо підготувався - придбав нову спортивну автівку.

Геннадій Лукьянчиков, учасник цьогорічних змагань LtavaAttackSeries:Вона підготовлена одним із кращих спеціалістів в країні. Вона повністю готова до сезону. Зібрана з нуля. І ось цих вихідних ми спробуємо зрозуміти, що вона зможе. І що зможу я за кермом цієї машини.

Гравірування, зображене на автомобілі, символічне, говорить Геннадій. Найбільше його бажання - щоб в Україні якнайскоріше скінчилася війна. З такою ж лівреєю виступав український екіпаж на Чемпіонаті світу по версії ралі  в 2012-2013-их роках. Це був Олексій Тамразов на форді фієсті. В інтернеті можна подивитися фото його машини в такій же обклейці. Цю ж машину обклеювали в Києві.

Закохався в це авто з першого погляду, розповідає пілот. Раніше брав участь у змаганнях, керував машиною марки Інфініті. Цьогоріч до перемоги готується на зручнішій в керуванні Мітсубіcі. Ганятиме у класі AWD Light. Цікавим аксесуаром тут є ручка перемикання швидкостей. Вона подарована мені відомим українським журналістом та гонщиком. Олексієм Мочановим. Тут іменне гравірування. Так що її я ні в якому разі не зміню її ні на яку іншу.

Національні автоперегони Ltava Attack Series щорічні і проходять у кілька етапів. До початку сезону трасу спортивно-технічного комплексу «Лтава» ретельно підготували, - розповідає директор картодрому Віктор Черниш. Віктор Черниш, директор спортивно- технічного комплексу «Лтава»:Встигли покласти куски асфальту. Ось по трасі видно зони виліту. За зиму ми підготували вібро бордюри, які повинні укласти. 14 квітня до Полтави з’їдуться щонайменше 70 гонщиків з різних областей України.

Андрій Приходько, організатор національної серії «Ltavaattackseries»: В цьому році буде п’ять етапів. 3 етапи проти часової стрілки: 1, 3 та  5-ий . 2-4 – буде за часовою стрілкою. Ми чекаємо отаку гарну погоду. Тому що в минулому сезоні нас мочило і постійно було холодно. Це не на руку спортсменам.

У суботу, 14-го квітня, на Театральній площі гонщики продемонструють автівки, на яких боротимуться за перемогу. Перший етап «Ltava attack series» стартує у неділю, 15-го квітня, на картодромі «Лтава». Вхід вільний.