Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Життя із 14 кулями у голові: травмований кіт шукає новий дім

Життя із 14 кулями у голові: травмований кіт шукає новий дім

Кіт, який осліп та не ходив, почав бачити силуети  людей та рухатися. Ось цей чотирилапий  нині живе у волонтерки Олени Єдігарєвої.  Вона назвала його Арчі. На початку січня тварину знайшли пораненою. Невідомі познущалися над котом:  26 разів вистрелили у нього із пневматичної зброї та зламали  кістки тазу. Олена Єдігарєва, волонтерка: Кулі були в області зіниць. Зараз одним оком він бачить більш-менш добре силуети. Є у нас надія на відновлення другого ока.

14 куль із голови кота так і не вдалося витягти.Це не реально їх дістати, вони пішли далеко в м'які тканини. Він з ними буде жити.Волонтерством Олена займається шість років.Жінка знаходить дім для безпритульних котів. Нині Олена шукає господаря для Арчі. Говорить: чотирилапий з характером, та з іншими тваринами  у квартирі ладнає.Ми ось прилаштовували тварин-інвалідів. Ось  у мене молода пара забрала кішечку без ока. Я вам не скажу скільки було прилаштовано тварин, але ось за останні три роки, десь 70 тварин.

Нині у Олени вдома сім котів. Найактивніша - кішка Нюся, говорить жінка. Її Олена знайшла на колесі власного авто майже 20 років тому. Феню –у квітнику, ще кошеням.  Ці тварини  чекають на новий дім.