Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Першим серед працівників СБУ загинув в АТО: 4 роки з дня смерті Геннадія Біліченка

Першим серед працівників СБУ загинув в АТО: 4 роки з дня смерті Геннадія Біліченка

Кашкет, тактичний ліхтар та світлини із сімейного альбому. Це все належало  капітану спецпідрозділу "Альфа" Геннадію Біліченку. Серед речей - посвідчення, з яким військовий  був в останньому бою.

Андрій Прокопенко, офіцер обласного  управління СБУ Геннадій Васильович прийшов на роботу в СБУ у 1995 році. Пройшов шлях від прапорщика до офіцера. 00:34 00;42 Людина чесна, принципова, небайдужа до роботи 00:45  

Геннадій Біліченко першим, серед працівників СБУ, загинув на сході України . То було13-ого квітня 2014-ого під Слов'янськом. Бойовики розстріляли п'ятьох альфівців, серед яких був капітан Біліченко. Це сталося під час 180 бойового завдання.

Андрій Прокопенко, офіцер обласного  управління СБУ: Хлопці виконували завдання, що стосується прикриття нашого керівного складу. Під час перемовин з терористичним угрупування Гіркіна. І нічого не передвіщало лиха.

Щороку, в день загибелі альфівця, родина, співробітники та побратими збираються на цвинтарі біля могили капітана. На честь загиблого героя в обласному центрі організовують спортивні змагання. У Щербанях відкрили меморіальну дошку на честь Геннадія Біліченка. Нагадаємо, із початку антитерористичної операції на Донбасі загинуло 25 працівників Служби Безпеки України.