Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Яма на картодромі: весняний паводок розмив частину ґрунту біля головної траси

Яма на картодромі: весняний паводок розмив частину ґрунту біля головної траси

Це відео полтавці зняли 1-го квітня. На ньому: потік води стікає із картодрому в яму, яку вимило.

П’ятиметрова яма утворилася неподалік головної траси на картодромі.

Бачите, ось воно по краю ставка. А ось це все змито. Було ж,йшло ось так, повністю. Ось це все розмило і вода пішла туди в ставок.

Більше 30-ти років Віктор Черниш працює Директором картодрому. Розповідає: бачить подібне вперше. У проваллі, між сміттям та ґрунтом, проходить високовольтна кабельна лінія.  Бачите,он висить кабель. Це кабель водоканалу. А це все змило. Ось воно бачите, як провалилось. Тут відстань від кінця траси до цього повинна бути 25-ть метрі. А тут скільки метрів?

Щоб до початку сезону гонок засипати яму, директор спортивного комплексу звернувся до «Полтававодоканалу». Андрій Шкурат, головний енергетик КП «Полтававодоканал»:В першу чергу, тут проходить наша кабельна лінія. Згідно з правилами охорони електричних мереж, ми зобов’язані слідкувати за її станом і не допустити будь яких пошкоджень.

Нині працівники«Полтававодоканалу» завезли 11-ть вантажівок з ґрунтом.Дана кабельна лінія – 6 кВт. Вона живить  очисні споруди. Це основний вид живлення Супрунівської очисної станції.  На момент виконання робіт дана лінія знеструмлена.

Обабіч дороги, яка неподалік від ями, розмістили кілька сотень зв’язаних шин. Андрій Приходько, організатор національних змагань Ltava Attack Series: На даний момент, там приблизно 400-500 шин. І в кінці ще лежать вантажні шини. Ця яма не знаходиться потенційно в «зоні виліту», але якщо машина буде туди летіти, вони його зупинять і залишать на трасі.

Завезеного ґрунту - не достатньо. За словами енергетика «Полтававодоканалу», потрібно ще якнайменше 40 вантажівок землі.