Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Через борги управлінської компанії у полтавській новобудові не працюють ліфти

Через борги управлінської компанії у полтавській новобудові не працюють ліфти

Півтора тижні у будинку на Бідного, 3 - не працює ліфт. Яна Шепетя каже: щодня з четвертого поверху спускає дитячий візок.  «У нашому під’їзді є багато мам. І на 10-му поверсі, і на 9-му також: самі спускають дитячі візочки. Є дітки маленькі, ще ніжками не ходять, то у візочках мами спускають»

Сергій Бойко живе на Бідного, 3. Чоловік розповідає: вимкнули ліфт та відключили світло у під’їздах через борги управителя будинку – товариства «Управлінська житлова компанія». «Хоча у нас комунальні оплачені. Можливо, кілька мешканців мають борги, щось не доплатили. Але загалом, по будинку немає заборгованості.» 

«Управлінська житлова компанія» заборгувала за обслуговування ліфтів перед підприємством «Полтаваліфткомплект». Представники останнього у минулому році звернулися до суду й виграли його.

З  початку року «Управлінська житлова компанія» переуклала договір з іншим товариством – «Полтаваліфт». І через кілька місяців відмовилась від послуг.

У зв’язку з припиненням договору на технічне обслуговування ліфтів між товариством «Управлінська житлова компанія» та підприємством «Полтаваліфт» та переходом будинку до нового управителя, просимо припинити обслуговування ліфтів нашого житлового фонду з 2-го квітня 2018-го року.

Директор товариства «Управлінська житлова компанія» Михайло Тарасенко.

З оголошення на будинку мешканці дізналися, щоб відновити електропостачання у під’їздах та роботу ліфта, вони мають обрати нового управителя. За словами  Володимира Стадника, мешканцям пропонували підписати договір з компанією «Сервіс Плюс». Її директор – Михайло Тарасенко - керівник «Управлінської житлової компанії». «Як ми розуміємо, управлінська компанія стала банкротом і нас примусово змушують заключати договори на іншу фірму в особі того ж директора, я думаю що й в особі тих засновників»

У телефонній розмові юрист управлінської компанії Анна Литвиненко розповіла:  мешканцям новобудови на Бідного, 3, дійсно пропонують укласти договір з товариством «Сервіс Плюс». Це новостворене підприємство, яке буде здійснювати свою діяльність у сфері управління багатоквартирними будинками. Згідно закону ми порахували тарифи на послуги та їх перелік.  І пропонуємо мешканцям. Але в жодному випадку ми нікого не змушуємо.

Власник квартири на Бідного,3 Серій Бойко розповів: щоб відновити постачання електрики у під’їзд, мешканці будинку укладуть договори з приватним підприємством «Полтаваобленерго». Також зберуть загальні збори для  голосування за створення ОСББ.