Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Європейська, 124: мешканці будинку продовжуть жити із тріщиною у стіні

Європейська, 124: мешканці будинку продовжуть жити із тріщиною у стіні

Майже десять  років тому у цій п’ятиповерхівці  утворилися тріщини на стінах. Мешканці говорять,  то сталося, бо впритул  до їхнього дому  добудували десятиповерхівку.

Сергій Антоненко, мешканець будинку на Європейській, 124: Дім розходиться . З’являються мікротріщини, осип цегли, бетону.

Тамара Марус, мешканка будинку на Європейській,124: Ми зверталися  до різних організацій, приходила комісія, ставила маячки. А потім більш ніхто не приходив,не цікавився.

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Новобуд-2004» – забудовник сусідньої десятиповерхівки.  Володимир Симоненко, забудовник  на Європейській 124: Це не до мене питання. Нам проектувальники запроектували, вираховували і так далі. А я вже будував по проекту.

Мешканка будинку на Європейській, 124 Наталя Гайдамака говорить: після виходу попереднього сюжету власники квартир вкотре звернулися до міськвиконкому. Зокрема, до заступника міського голови Андрія Ляміна.

Наталя Гайдамака, мешканка будинку на Європейській, 124:Написали Ляміну, але відповіді ще не отримали. Тільки отримали вихідний номер. На відписку з виконкома більше не чекали, говорять мешканці того будинку, а вирішили йти одразу на прийом до Ляміна.

Андрій Лямін, заступник міського голови м. Полтава з питань ЖКГ: Мені запити не надсилали, а я почув це, з фейсбука побачив і у ЗМІ побачив. Мешканці будинку говорять: якщо питання не вирішиться, писатимуть лист Президенту України.