Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Змагання зі спортивної гімнастики відбулися у Полтаві

Змагання зі спортивної гімнастики відбулися у Полтаві

Максиму Вацковському одинадцять. Спортивною гімнастикою хлопець займається шість років. Розповідає:обрав цей вид спорту, бо подобаються  акрабатичні трюки. Максим Вацковський, учасник змагань: В мене відчуття як у Моцарта, то  депресія, то радість. Просто у мене зараз і хвилювання і радість, і все тільки, що можна. Найголовніше -  це змагатися, а не вигравати.

Мама Максима Оксана Вацковська вибір сина підтримує. Хвилюється разом з ним. Оксана Вацковська, мама Максима: Це передбачає якісь травмування , але в принципі поки що нічого такого серйозного у нас не було. Діти тренуються тричі на тиждень. Тренер Руслан Пасічник говорить, спортивна гімнастика складається з акрабатичних трюків та вправ на спритність.

Руслан Пасічник, тренер: Перша стадія розвитку спортсмена включає в себе гнучкість та  фізичну підготовку. Фізпідготовка - специфічна, так як м’язи повинні бути міцними.

Змагання зі спортивної гімнастики  оцінюють троє суддів. Визначатимуть переможця за трьома критеріями.Дмитро Білокінь, суддя змагань: Критерії оцінювання:  кількісні та якісні показники, а також дисципліна .

 Нагадаю, спортивна гімнастика на Олімпійських іграх з'явились 1896 році. Спочатку змагання були суто чоловічими, а з 1928-ого року почали виступати й жінки.