Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Кільцеві перегони «Ltava Attack Series-2018» стартували у Полтаві

Кільцеві перегони «Ltava Attack Series-2018» стартували у Полтаві

 Гонщики до Полтави почали з’їжджатися за три дні до старту змагань. Після подачі он-лайн заявок, водії мали пройти кілька перевірок. Розповідає організатор національної серії «Ltava Attack Series» Андрій Приходько: По-перше, отримати ліцензію автомобільної федерації України і ліцензію пілота. По-друге, їх автомобіль повинен бути справний. Це вже технічний комісар спостерігає на місці. Він проходить медичний контроль, що він в адекватному стані.

Кожен учасник проїжджав три сесії по чотири кола. За одну сесію водії долали чотири кілометри двісті метрів. Суть кільцевих перегонів – проїхати коло якомога швидше. З однієї цієї спроби-сесії обирають кращий час. Плюс ще один кращий час тоді їх сумують.

У Михайла Фетюхіна автомобіль зламався напередодні змагань. Тому їздив на машині колеги по команді. Чоловік розповідає: чемпіон із дрег-рейсінгу, але із задоволенням опановує інші дисципліни. З драгом не складається, не виходить нормальних змагань. Мабуть, через проблеми з грошима, ситуацію в країні. Намагаюся приймати участь хоч в якихось змаганнях, тому їздимо в Полтаву, інші міста. Щоб не втратити свої навички.

Зуля Біджанова дистанцію долала на авто, переобладнаному для ралі. Жінка каже: для кільцевих перегонів занизили підвіску та змінили гуму. Серія TimeAttack для неї - чергова перевірка навичок. Зуля Біджанова – даліПеремогою над собою, не над кимось. Хоча над кимось – це теж приємно. Але перемога над собою – завжди свято. Це перемога над страхом. Хоча тут страх незначний, хоча якщо їхати на межі, то ризик є.

Учасників кільцевих перегонів поділили на шість класів. У кожному - по три переможця. Вони отримають кубки та залікові бали. Загалом «Ltava Attack Series-2018» складається із п’яти етапів. Щоб стати володарем кубку національної серії, потрібно взяти участь мінімум у трьох етапах.