Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві на Алеї Героїв відслужили панахиду

У Полтаві на Алеї Героїв відслужили панахиду

На Алею Героїв прийшли вшанувати пам'ять молодшого сержанта Ростислава Чипенка його рідні. Чоловік на війні був сапером. Рік тому підірвавшись на міні, загинув у Славному, що на Донеччині,

Лариса Шамшева, мати загиблого бійця: ми майже кожного тижня приходимо сюди. Згадуємо його. Квіти приносимо і в церкву ходимо. казав: мамо, я на війну пішов не вбивати,  а рятувати.

Відслужив панахидуза Ростиславом та іншими земляками-військовими архієпископ Полтавський та Кременчуцький Владика Федір. Владика Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП: ми традиційно збираємося тут на Алеї Героїв, щоб помолитися за наших захисників, попросити в Бога прощення за їхні гріхи, тому що вони люди.

Принесла гвоздики на могилу сина пані Раїса. Разом з нею згадують подвиги чоловіка його племінники. Дмитро Гречко був кулеметником 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону. У січні 15-го отримав тяжкі поранення поблизу села Нікішине. Раїса Гречко, мати загиблого бійця: Дзвонив мені часто. Казав, що все добре. Одним словом - неправду мені казав. Ніколи не жалівся мені. Все сміявся.Вшанувати пам'ять побратима прийшов полтавець Роман. Із Дмитром чоловік познайомився до війни, пізніше потрапив до одного взводу. Каже: побратим був мужнім і до останнього виконував бойову задачу.

«Роман-13», учасник АТО: він був важкопоранений. Він кріпким був. Він тримався дуже довго. До вечора тримався. Не було ніякої можливості його евакуювати. Як тільки машина намагалася туди приїхати, його зразу обстрілювати.Біля могили Дениса Синюка рідні. Боєць в АТО воював більше року. 21-річний кіборг загинув три роки тому поблизу Донецького аеропорту – підірвався на міні.

Петро Перетятько, дідусь загиблого бійця: Згадуємо. Вшановуємо, як можемо, так і вшановуємо. Скучаємо за ним. Може, це і не треба, щоб не тривожить їх.

Алею Героїв АТО на Полтавському міському кладовищі створили у 2015 році.