Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Лемешко потрапив до збірної країни з плавання

За підсумками чемпіонату України з плавання до збірної країни потрапив один полтавець. Любомир Лемешко став другим на дистанції 100 метрів батерфляй. Проплив за 52,89 секунди, виконавши норматив. Таким чином майстер спорту і учасник Олімпіади-2016 потрапив до збірної і за кілька місяців представить країну на континентальній першості. Інший полтавець 20-річний Богдан Касьян отримав "золото" чемпіонату, проте показав не достатній час для того, щоб потрапити до національної команди. Те саме і з Євгеном Дубницьким, який фінішував другим.

Віктор Миць, директор ДЮСШ №3 з плавання:Результати цих змагань на високому рівні, але від деяких спортсменів сподівалися на більш високі показники. На сьогодні, якщо тільки один наш Любомир Лемешко виконав норматив.. На жаль, Богдан Касьян був першим, але проплив досить невдало, тому він залишається на Україні. В цілому, задовільний виступ на мою думку.