Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець Влад Заплотний переміг у змаганнях зі швидкісного збирання кубика Рубіка

Полтавець Влад Заплотний переміг у змаганнях зі швидкісного збирання кубика Рубіка

13-ти річний Владислав складає кубик Рубіка за 25 секунд. Найкращий його результат – 16 секунд. Перший кубик батьки подарували Владу півроку тому. Я одразу взяв телефон, пішов в іншу кімнату  і почав вчитися і пізно вночі до мене зайшов тато і вмикає світло і  як би це образливо не було ліг спати і зранку міг його нормально зібрати. Згодом хлопчик розробив власний метод складання  головоломки. спочатку треба зробити білий хрест. Таку фігуру з реберних елементів.

З часом   у нього з’явилися  кубики різних форм, ще важчі. Владислав скрізь ходить з наплічником, у якому з десяток головоломок різної складності.

Влад: Для мене найпростіший Скьюб, хоча виглядає складно, але тут не треба нічого вчити і зібрати його можна самотужки До Полтави Влад з батьками переїхав з Донецька  три роки тому. Має двох молодших братів. Щодня «кубінгу» приділяє по дві години. Каже, тренується на перервах між уроками та вечорами. Раніше я захоплювався "йо-йо і це мені допомогло, бо туту теж треба мати спритні пальці.

 Влад щосуботи  організовує безкоштовні майстер-класи для всіх охочих . На його  заняттях можна не лише позмагатися на швидкість, а й навчитися складати кубик.

Алла На майстер -класи, які він проводив ми долучилися всім штатом і як маємо таку можливість завжди приходимо і вчимося.

Влад:  можна його збирати на швидкість, а можна на кількість ходів, таких чи таких обертів.

Перше досягнення Влада – перемога у місцевих змаганнях   зі швидкісного збирання Кубика. Свої здібності планує показати на Всеукраїнських змаганнях у Києві та Львові. Вчить нові алгоритми та тренується збирати нові головоломки.