Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Збройні Сили України поповнилися 130-ма полтавцями

Збройні Сили України поповнилися 130-ма полтавцями

Двадцятичотирирічний Максим Кравченко переселенець. Він з Луганської області. Розповідає: у Полтаву переїхав після того, як в рідному місті почали стріляти. Батьки Максима роз’їхалися різними містами України. Проводжати на службу хлопця прийшли друзі. Майбутній солдат розповідає: у дитинстві мріяв бути кухарем на судні.

Максим Кравченко, служитиме в Збройних силах України: Можна не близько від дому. Сам я просився в кінологічні війська. Хочу працювати з собаками. Мені це дуже подобається. Я хотів би навчитися їх дресирувати. А це Юрій. Він з Полтави. Розповідає: на строкову службу забрали неочікувано.

 Біля під’їзду мене зустріли. Подзвонив мені воєнком. Каже: Юра виходь. Я вийшов, він мене відвіз на машині сюди - у воєнкомат.

Медкомісію хлопець пройшов вдало, місце служби поки не знає. В армію з собою взяв:

Юрій Чайко, служитиме в Збройних силах України: Речі, які необхідні солдату. Бритва, зубна паста, щітка, полотенце.

Служитиме Юрій в Збройних Силах України півтора року. Проводжають його рідні.

Наталія, проводжає сина в арміюБудемо сумувати за ним, чекати його. Надіюся, що йому бойові навики не стануть в нагоді. І до того часу, як він повернеться  все вже закінчиться.

Нагадаємо, на військову службу призивають віком від 20-ти до 27-ми років. Чоловіки без вищої освіти служитимуть півтора року, із вищою - на пів року менше.

Едуард Бородай, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Полтавського обласного військкоматуСьогоднішні хлопці підуть служити до Національної гвардії, до Державної прикордонної служби та до військових частин Збройних Сил України. Взагалі понад 9-ть тисяч, які підлягають призову з Полтавської області. Буде призвано на строкову військову службу 545 чоловік. 

Призивна компанія триватиме до кінця травня. Наступний призов почнеться у жовтні 2018-го.