Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Миргороді допитали свідків у справі нападу на депутата Олега Супруненка

У Миргороді допитали свідків у справі нападу на депутата Олега Супруненка

Між Олегом Супруненком та обвинуваченим Хачатуром Хачатряном  були суперечки, каже дружина померлого.

Аніка Супруненко-Лісовець, дружина померлого Олега Супруненка: «Прямий конфлікт стався 28-го квітня минулого року, коли мій Олег підіймав питання щодо незаконного підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті, до чотирьох гривень»

За словами свідка Наталії Грачової, того дня на відкриту сесію Миргородської міськради невідомі молодики не пропускали слухачів. Пенсіонерка каже: біля входу до зали Олег Супруненко говорив з чоловіком схожим на обвинуваченого Хачатряна. «І вони говорять щось між собою, я б не сказала що агресивно. Просто щось обговорюють. І тут раптом цей чоловік почав матюкатися на Олежку» 

Інший свідок Олександр Білоконь згадує, на сесії у померлого депутата був конфлікт з Хачатряном. «За Олегом із сесійної зали вийшов підозрюваний, зі словами: «Підемо поговоримо». Почав йому викручувати руку й намагався його завести на другий поверх»

Адвокат підсудного Артур Овакімян говорить: представники громадського формування «Оберіг» не пропускали  слухачів до зали, щоб уникнути конфліктів під час сесії.

«Їм казали: або покажіть що в рюкзаках, або залиште їх й можете далі проходити. Це робили з метою,щоб уникнути провокацій на сесії міськради. Наприклад, не кидали помідори чи яйця» 00.48  

Міський голова Миргорода Сергій Соломаха розповів:  того дня  міськрада не зверталася за послугами до «Оберіга». «Ніхто ні до кого не звертався щодо охорони порядку. В тому числі й 28-го. Якщо були звернення, то це до поліції». Підсудний Хачатрян був членом громадського формування «Оберіг». У минулому році за рішенням депутатів, Миргородська міськрада виділила кошти цьому формуванню.  «Виділяли кошти на «Оберіг» згідно програми. У межах 40 тисяч гривень. Чи до 60-ти тисяч гривень. Я не пам’ятаю, яка програма і скільки виділено коштів було»

Під час розгляду кримінальної справи допитали шістьох свідків. Зокрема, правоохоронець давав покази на закритому засіданні. Розгляд справи перенесли на наступний тиждень.