Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

Розсошенський «Титанік»: 20 років мешканці будинку живуть з водою у підвалі

Розсошенський «Титанік»: 20 років мешканці будинку живуть з водою у підвалі

Постійно у нас підвали загиджені водою. Не чистою водою, а каналізаційною. Це просто жах! Подивіться, що там робиться!

Цей будинок називають «Титаніком». До підвалу – не зайти -  там вода. Зараз - по щиколотку, бувало й по коліно, говорить Валентина Обревко. Вода тут стояла до третьої сходинки.

Цей будинок у передмісті Полтави здали в експлуатацію в 1989-ому. 5 років мешканці на мали проблем з каналізацію. А в 90-х підвали почали  підтоплювати побутові стічні води. Раїса Зоряна, мешканка будинку на вул.Шевченка, 34 (с. Розсошенці)  У нас це постійно…ця каналізація, вода припливає, а запах який! Це неможливо, у горлі дере, очі виїдає. А літом тут комарі.

Як вода потрапляє до підвалів – мешканці не розуміють. Говорять  про неправильно спроектований будинок,  про фундамент, що просідає  і про нестабільну роботу каналізаційно-насосної станції.

Анатолій Дзюбан, мешканець будинку на вул. Шевченка, 34 (с. Розсошенці)- Узимку в квартирах холодно. Бо комунальники бояться збільшити тиск, бо труби полопаються. Ми не можемо обмотати труби,ботам вода. А літом комарі та вода. Нарікають жителі на комунальні служби. Кажуть,  ті ігнорують їхні виклики. І «ЖКК», і «Водоканал», і сільрада.

Раїса Зоряна, мешканка будинку на вул. Шевченка, 34 (с. Розсошенці)В ЖКК звернулися – послали в «Водоканал». Мовляв, Ви платите туди «за водовідведення». А там нам сказали: «У Вас є ЖКК». Голова сільради Ігор Процик говорить: справа у  каналізаційно-насосній станції, за яку відповідає «Полтававодоканал». Гідротехнічна конструкція, яка має перекачувати воду з туалетів та кухонь,  працює неналежно. Ігор Процик, голова Щербанівської сільської ради Вже протягом 3 місяців «Водоканал» ремонтує свою КНСку. І там, час від часу, трапляються прикрі випадки. Ви зерніться в «ЖКК» (с. Розсошенці), там є Олександр Роман. Він Вам все розкаже. Я зараз в Києві.

Далі - звертаємось до керівництва житлово-комунального комбінату. Олександр Роман, директор КП «ЖКК с. Розсошенці»- Ми не відповідаємо за роботу каналізації. Ми надаємо 5 видів послуг. Двірник прибирає? Сміття вивозять? Світло в під'їзді горить? Технічне обслуговування труб є?

І сільський голова, і керівник ЖКК відправляють мешканців будинку до  «Полтававодоканалу».

- Куди звертатися?
- Водоканал, Водоканал!
Звертаємось туди. Ліана Козмійчук, прес-секретар «Полтававодоканалу»- Виїхала бригада, перевірили роботу КНС. На сьогодні, вона працює справно. Стоки відкачуються.

Нині ситуація залишається не вирішеною.