Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Суд продовжив розгляд заяви Держпродспоживслужби щодо закриття магазину секонд-хенду в Полтаві

Суд продовжив розгляд заяви Держпродспоживслужби  щодо закриття магазину секонд-хенду в Полтаві

На першому поверсі працює магазин секонд-хенду - каже мешканка будинку на Європейській, 106 Ірина Бурчак. Полтавка розповідає: через неприємний запах з магазину, у неї почалась алергія. Ірина каже: у серпні 2017-го в її квартирі взяли проби повітря. За висновком лабораторних досліджень  -  у повітрі в 2,5 рази перевищував формальдегід. «А вже 27-го грудня 2017-го року, зробили проби повітря у квартирах будинку та в магазині, що знаходиться на першому поверсі. То в них було перевищення в чотири рази – у магазині! У межах допустимої концентрації!» 

Магазин орендує ФОП «Марченко», власниця підприємства – Ірина Марченко була відсутня на судовому засіданні. За словами її  адвоката Сергія Радченка, якщо є порушення у роботі секонд-хенду, це мають довести у суді. «Я: «Скажіть будь ласка, ви суду надали документи щодо походження та сертифікати товару?» Адвокат: «Я вибачаюсь, але я вже повідомив що не буду коментувати хід судового процесу до винесення рішення»

Представник обласної Держпродспоживслужби Ігор Марченко надав суду диск із відеозаписом магазину. За словами адвоката Сергія Радченка, цей диск не може бути залучений до справи як доказ.

«В нашому випадку електронного цифрового підпису немає і я вважаю що цей носій втрачає доказове значення. І я невпевнений що відео на диску дійсно відповідає оригіналу. Чи не відповідає». Ігор Марченко розповів: оригінал запису співпадає із записом, який був знятий на реєстратор у магазині секон-хенду. Це підтверджують паперові документи з трьома підписами працівників.  «Так-як працівники працюють і після перевірки вони зобов’язані здати цей відеозапис на сервер. Де він зберігається під паролем який відомій лише одній особі. Оригінальність цього запису повністю півпадає з записом, який був зданий». Суд відмовив у залученні до справи диску із відеозаписом. Що саме було на відео представник обласної Держпродспоживслужби Ігор Марченко не прокоментував, посилаючись на продовження судового розгляду. Саме засідання продовжать 26-го квітня.