Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Учні з Горішніх Плавнів – чемпіони з робототехніки

Учні з Горішніх Плавнів – чемпіони з робототехніки

Це команда ПРАЙМ РОБОТІКС із Горішніх Плавнів. Їхній тренер Олександр Роман розповідає: займаються робототехнікою майже щодня. Тому перемогу на фестивалі пов’язує із наполегливістю своїх учнів. Важливо правильно налаштуватися морально. Ми це робили, коли готувалися до фестивалю. І так з’являлося все більше упевненості. На фестивалі ми досягли піку своїх можливостей.  У фестивалі роботехніки команда бере участь удруге. Цьогорічна тема – вода і людина. Учасники змагалися у три етапи: конструювали роботів для виконання завдання, презентували свою розробку. Школярі із Горішніх Плавнів стали чемпіонами FIRST LEGO League.

Ілля Пусяк, стратегічний мотиватор команди “PRIME ROBOTICS”: Ми не очікували на перемогу. Розраховували на виграш у номінації. І тут ми не виграємо в жодній із номінацій. Оголошують чемпіонів: третє, друге місце і знову не ми. Оголошують чемпіонів України – і ми всі шоковані.

Капітан команди був упевнений у перемозі. Михайло Сірий, капітан команди “PRIME ROBOTICS”: Перед тим, як оголосили перше місце, а оголошували третє, друге. Я кажу: хлопці, ми переможці! Всі засміялися, не повірили, а в результаті ми - перші! Під час виконання завдань хлопці розділили обов’язки, щоб раціонально використовувати час.

Ілля Пусяк, стратегічний мотиватор команди “PRIME ROBOTICS”: Є команди, які сконцентрувалися тільки на одному. Це, наприклад, бої роботів. Вони створили роботів, насадки. Все ідеально. Але не потурбувалися про інші номінації. Ми приділяли увагу всьому. Використовували унікальні сильні сторони кожного.

Нині команда із Горішніх Плавнів готує проект для захисту у Міністерстві освіти.