Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Кілька сотень містян протестували в середмісті Полтави

Кілька сотень містян протестували в середмісті Полтави

Центр Полтави. До будинку Дворянського зібрання сходяться люди. Кілька сотень містян прийшли сюди, щоб висловити думку щодоприбудови. Вона розташована позаду колишнього кінотеатру імені Котляревського.

Анатолій Шиян, голова Полтавського осередку Національного корпусу: Ми прийшли подивитися документи і якщо в нього немає документів,  то вони вже хотіли 21-го числа відкриватися. І органи, які повинні займатися цим цього не бачуть. Может так побачуть.

Потрапити в середину прибудови можна через літній майданчик нічного клубу. Він розташований на 2-му поверсі будівлі. 

Ось ці люди, які зібралися під забудовою, працюють у ресторанно-розважальному закладі. Вони проти вандалізму. Алла, кухарка закладу) Ми хочемо тут працювати, щоб нас не закрили. Ну звичайно це робочі місця. Тут гарно платять. Тут гарні умови для роботи. Воно прикрашає центр міста. Воно виглядало так гарно. Нащо цей вандалізм.

За словами сушефа Світлани, завдяки цій прибудові та іншим ресторанно-розважальним закладам, розташованим на вулиці Соборності, 31, робочими місцями забезпечили більше 500-та полтавців. Світлана, сушеф закладу А нам хтось надасть нову роботу, я соромлюсь спитати? Там де є трудовлаштування. Зараз багато закладів, немає працевлаштування. Тут ми працевлаштовані, в мене є зарплата, яку виплачують стабільно. До протестувальників вийшли співзасновники товариства «Старнайт» - вони і є забудовники.

За словами юриста забудовників В’ячеслава Репецького, в зв’язку з помилкою, яку знайшли в паспорті прив’язки – він виявився недійсним. Тож зробили новий.є Датований він 18-им квітня 2018-го року.Нагадаємо, у цьому місяці прокуратура Полтави подала позовну заяву на забудовника з вимогою знести прибудову.

В’ячеслав Кущинський, юристЦя забудова є незаконною, на це є відповідний припис ДАБІ. Зараз поданий позов до прокуратури про його знесення. Є ухвала суду, якою визначено заборону будівництва. До розгляду справи по суті. Справа призначена господарським судом на 5 червняОсь ці представники «Національного корпусу» висунули вимогу забудовникам - знести прибудову. Якщо цього не станеться, кажуть, діятимуть  радикально.Валерія Рибалка, Микола Янко , «Полтавські телевізійні новини»