Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Аварійна дорога Полтава-Суми

Аварійна дорога Полтава-Суми

Це дорога Полтава-Суми. Мешканці  навколишніх сіл  скаржаться на  ями  на дорозі. Більше двох років,  говорять ,  не можуть  дізнатися, хто  відповідає за  цей відрізок  траси. Карина Коваленко, їздить дорогою Полтава – Суми:  Дорога повністю розбита. У нас приблизно два тижні тому тут мало не перевернувся автобус. Крайнього знайти неможливо, машини убиваються.

Мешканець села Тахтаулове  Олександр Гавринко  кожного дня їздить  на роботу  до Полтави. Говорить: через ями на дорозі,  змушений витрачатися на ремонт автомобіля.   Олександр Гавринко, мешканець с. Тахтаулове: Особисто я тут пробивав скат, син приїхав з Одеси, їхав з чоловіком теж пошкодили. Володимир мешкає в селі Жуки. Село   розташоване поблизу траси Суми-Полтава. Каже: стан дороги лякає.Володимир Зайцев, мешканець с. Жуки Три дні назад стояла маршрутка Зіньковська, мост репнув навпіл. Поворот закритий машина виїздить навіть при швидкості 60 -70 км/год і налітає  на оці ями.

Голова Тахтаулівської сільської ради Олена Кравцова говорить:  зверталися до облдержадміністрації  та міської ради. Олена Кравцова, голова Тахтаулівської  сільської  ради: Міська рада дала нам відповідь,  що ця дорога не на їхньому балансі. Облдержадміністрація теж дала, що вона не на їхньому балансі.

У червні 2017 року  місцеві перекривали дорогу. Після цього  розробили проектно-кошторисну документацію, почалися ремонтні роботи.

Олена Кравцова, голова Тахтаулівської  сільської  ради: Депутат Печериця Володимир пообіцяв ,що дорогу зроблять. Зроблять дорогу у серпні, але ремонті дороги розпочали у листопаді місяці зараз уже кінець квітня місяця , а ремонтні дороги так і не зроблені. Депутат Полтавської міської ради Володимир Печериця прокоментував: питання щодо  продовження   ремонту дороги не до нього. Володимир Печериця, депутат Полтавської міської ради: Замовником є Сінельник  управління ЖКГ. Так, що вам краще до нього , я ж знаю кошти виділялися чи вони в освоєнні.

У приймальні начальника  управління житлово – комунального господарства  Полтавської міської ради  повідомили:  коменар Сергій Сінельнік щодо аварійної дороги не даватиме. Він сказав, що він занятий. Хай залишать письмовий запит. Інформаційний запит ми відправили  того ж дня. Чекаємо на відповідь.  Мешканці Тахтаулове  і прилеглих сіл  говорять:  якщо дорогу не відремонтують,  будуть  мітингувати  знову, щоб нагадати владі  -   проблема  існує.