Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У будинку в Розсошенцях люди 4 дні без води

У будинку в Розсошенцях люди 4 дні без води

На першому поверсі цього будинку – квартира Валентини Ільяшенко. Жінка говорить: четвертий день її родина не може ні вмитися, ані помити посуд. Води нема у нас із понеділка. У понеділок увечері вмикали буквально на ніч. І після того ми води не бачили (0-28). (0-46) Відімкнули воду без попередження. Ми підішли до кранів, води немає.

Сергій Брагінський також проживає у новобудові. Каже: мешканці звертались у різні інстанції. «Водоканал» каже, що «ДБК» неправильно трубу проклали. «ДБК» каже, що жителі забили труби. І ніхто нічого не знає. Телефонуємо у «Полтававодоканал».

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»: Дані комунікації не є на балансі КП «Полтававодоканал». Фахівцями «Водоканалу» водопостачання не обмежувалось. Воду – купують або шукають, де набрати у відра та пляшки, говорить мешканець будинку Давид Цибенко. Обіцяли вирішення в четвер, обіцяють у п’ятницю цю. Але обіцяють з таким, що може бути іще до понеділка. Ми плануємо скласти акт в поліцію. Тому що ніхто не відповідає нам з «ДСК» на ці проблеми.

Щербанівський сільський голова Ігор Процик про цю проблему знає. Звертайтеся в «ДСК», будинок не переданий на баланс сільської ради. Забудовник «ДСК» продовжує будівництво. Там проблеми з каналізацією. «ДСК» докладає всіх зусиль, щоб вирішити дане питання.

За словами сільського голови, на місці працюють робітники Полтавського домобудівельного комбінату. Про те, що тут роблять ці чоловіки нам розповідати не стали.

-         Це працівники від «Домобудівельного», так?

-         Ні.

-         Ні? А звідки ви?

-         Що? Та ми просто копаєм.

-         А хто вас найняв?

-         Це ми на добровільних началах (0-46).

Мешканка будинку Тетяна Кулібаба говорить: ремонтні роботи виконують із понеділка, коли і відключили водопостачання. Відкачають колодязі, потім зможуть розрити проблемну ділянку, участок той. І потім будуть уже там міняти трубу, чи що. Це з тих слів, що мені було сказано від працюючих.

Ми зателефонували до співзасновника Полтавського домобудівельного комбінату Віктора Яковенка. Що там сталось, ми вияснимо, коли вскриємо всю траншею. Тоді буде ясно, яка там проблема. Сьогодні у нас задача пустить воду людям і щоб вона могла функціонувати хоча б у тимчасовому режимі.

Станом на 18 годину, за словами мешканця будинку Давида Цибенка, водопостачання у цій новобудові в Розсошенцях відновили.