Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві невідомі розбили меморіальну дошку воїну, полеглому в АТО

У Полтаві невідомі розбили меморіальну дошку воїну, полеглому в АТО

Пам’ятний знак загиблому воїну АТО Сергію Лимарю розбили в ніч із 20 на 21 квітня. Мати бійця пані Людмила зранку дізналася про цей акт вандалізму. Для неї це трагічно.

Людмила:  Для мене це, я не знаю, що казати і не можу говорити.

 Вандали пошкодили плиту на фасаді будинку, де жив військовослужбовець.

Майя: Шкода – це вже 2 раз, таке зробили, не можу зрозуміти кому воно потрібно. Поліція приходила. У нас тут нічого не видно, приходила питала.

 Із 7-ї ранку на місці працювала слідчо-оперативна група. За словами речника обласної поліції Юрія Сулаєва, нині розшукують причетних до злочину.

Юрій Сулаєв:  «Поліція Полтави .... зібрані по тривозі ... Будуть посилені заходи безпеки в місті особливу увагу приділятимуть, місцям де розташовані ці таблички

Нагадаю, меморіальний знак Сергію Лимарю розбивають не вперше. Минулого року напередодні травневих свят невідомі пошкодили одразу кілька. Дошку відновлять якнайшвидше, - говорить ініціатор встановлення атовець Вадим Ямщиков.

Вадим Ямщиков:  Вона не була антивандальна, була з граніту .... Спробуємо її відновити і зробимо антивандальною.

Сергій Лимар - був старшим лейтенантом Збройних Сил України. Народився 21 лютого 1989 року в Полтаві. Загинув під час артилерійського обстрілу бойових позицій поблизу села Стара Гнатівка на Донеччині. Похований в обласному центрі на Алеї Героїв.