Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві відкрили виставку «Погляди душі»

У  Полтаві відкрили виставку «Погляди душі»

Картини родини Рой споглядає Олександр. Розповідає: виставки відвідує рідко. Цього разу привабила назва «Погляди душі».

Олександр Кириленко, відвідувач: В кожній картині є якась своя історія із прихованим сенсом, тобто потрібно довго вдивлятися неї, щоб зрозуміти, що хотів показати художник.

Полтавський художник Сергій Рой пише картини, скільки себе пам'ятає. Окрім цього викладає студентам рисунок і живопис на кафедрі прикладного мистецтва. У такий спосіб, розповідає митець, намагається донести молодому поколінню своє бачення сучасного світу. Роботи, представлені в експозиції, написані протягом десяти років. Розповідає: дочкА надихнула на спільну виставку.

Сергій Рой, художник:  Тема ...  Вплив цього середовища в якому ми існуємо на нас самих. Я намагаюся створювати роботи впроцесі, з дитячим підходом.В мене є з кого брати приклад. Єлизавета Рой – дОнька Сергія. Для 22-річної художниці ця виставка прем'єрна. Згадує, коли вперше сіла за графічні роботи. Тоді батько підштовхнув до участі у конкурсі.

Єлизавета Рой:  Роботи намалювала, конкурс я не виграла. Але це якось дало мені поштовх створювати роботи і взагалі захопило мене. Олена –керамістка. На виставках колег надихається на власну творчість. Та не на всіх, говорить, знаходить музу.

Олена Шилімовець, відвідувачка: Автор надихнув на експерименти,чудернацькі мрії, що можна в свої  роботи  не тільки якісь  реалістичні моменти поміщати, а й якісь фантазії , містику