Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві відбувся фінал чемпіонату України з флорболу

У Полтаві відбувся фінал чемпіонату України з флорболу

12 команд вийшли до фіналу чемпіонату України з флорболу. Змагання проводили у Полтаві. Флорбол - один із різновидів хокею, де гравці мають забити пластиковий м’яч у ворота суперника. Удари наносять ключкою. У грі - три тайми по 20 хвилин. У флорбольній команді «Biters» з Полтави гравці різного віку. Володимир Репало, голова об’єднання флорбольногоклубу »Biters», м. Полтава: Тренуємся ми вже більше десяти років з цією командою, мріємо проте, що в рідному місті відкриються зали для дітей. Маємо велике бажання тренувати дітей, вкладати в них, забрати з вулиці, від комп’ютерів, гаджетів.Команда «Biters» з Полтави тренується один раз на тиждень, розповів тренер Артем Репало. Наступного року планують поїхати на змагання до Молдови, або Словаччини.

Артем Репало, тренер флорбольноїкоманди ««Biters», м. Полтава:Багато ресурсів в інтернеті, багато команд іншомовних -  шведських. Вони викладають свої якісь вправи, тренувальні моменти, беремо від них. Тут більше не фізика потрібна, як в спорті, бігати. Тут більше головою треба думати. Подивитися куди потрібно віддати пас. Це як шахи, тільки з м'ячем і ключкою. Команда «Айсберг» із Луцька багато тренувалася, щоб потрапити до етапу плей-оф чемпіонату України з флорболу, каже тренер Андрій Ойович. Андрій Ойович, тренер команди «Айсберг», м. Луцьк: Підготовка була важка, багато працювали над тактикою, над фізичними аспектами. Ну я думаю хлопці максимально готові підійшли до ігор.

Флорбол Україні швидко розвивається, збільшується кількість дитячих команд, - каже голова правління Української федерації флорболу Тамуз Хідір. І додає: почали більше співпрацювати з іншими країнами, де цей вид спорту популярний.: Тамуз Хідір, голова правління Української Федерації Флорболу: Хороший розвиток в плані співпраці з закордоном. У нас команди регулярно їздять на турніри в Чехію, Швецію, Естонію. «Скала» Мелітополь, яка була чемпіоном в минулому році, поїхали на Євро Floorballchallenge. Це Ліга чемпіонів серед чемпіонів Європи. І зайняли друге місце в третій дивізії Ліги чемпіонів.

У матчі за третє місце флорбольна команда «Biters» виграла у «Айсберга». Підсумковий рахунок - 5:3. Таким чином земляки отримують бронзові медалі чемпіонату Першої ліги. До вищого дивізіону цього року не потрапляють.