Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Полтавка Марина Полапа вдруге стала переможницею Всеукраїнських змагань з фітнес-модель

Полтавка Марина Полапа вдруге стала переможницею Всеукраїнських змагань з фітнес-модель

День фітнес-моделі Марини Полапи починається з кардіотренування.Вона – не звичайна дівчина, яка любить спорт і слідкує за своїм тілом - авіце-чемпіонка Європи з фіт-модель. Спортом займається 6-ть років. Лерник Матосян, заслужений тренер України: двічі в день, шість днів на тиждень. Кожне тренування займає від півтори години до двох. Це важкий труд, дієта, правильне харчування та обов’язково спортивний режим.

Цьогоріч Марина Полапа вдруге стала чемпіонкою України з фітнес-моделі. Дівчина каже: в категорії, якій виступає, об’єм м’язів не головне. Важливі пропорційність та рельєфність тіла. Є конкретні групи м'язів над якими щодня працюєш. Наприклад в мене йде тренувальний спліт. У мене шість тренувальних днів. Три з яких повторюються. Дизайн сукні та купальнику в якому виступатиме Марина на цьогорічному чемпіонаті Європи придумав її тренер – Лерник Матосян.

Лерник Матосян, заслужений тренер України Я кожній сукню та купальнику даю свою назву. Оттаке в мене є. Минулоріч було плаття "Вогонь". Зараз я також придумав дизайн і назвав сукню – «Кобра». На втілення всьогообразу витратилибільше 5-ти тисяч камінців і близько 200 тисяч гривень, розповідає фіт-модель Марина Полапа. Марина Полапа, дворазова Чемпіонка України та віце-чемпіонка Європи з бодібілдингу в номінації фітнес-модель: Продумується все наперед. Навіть колір камінчиків та їх розкладка. Абсолютно все. Це перший нюанс. Друге - це звичайно зовнішній вигляд тіла. Вії, волосся, косметолог, масажист - враховується все. Дівчатам, які мріють стати фіт-моделлю, чемпіонка України Марина Полапа рекомендує почати з планування свого дня.

Марина Полапа, дворазова Чемпіонка України та віце-чемпіонка Європи з бодібілдингу в номінації фітнес-модельВ свій день потрібно вписувати все. І можливість приготувати правильну їжу, потренуватися, можливість заробити гроші, приділити увагу родині. Тобто якщо ви готові так жити, то можна приступати до тренувань.Нині Марина вирушила на Чемпіонат Європи до столиці Латвії - Риги. Змагання відбудуться 22 квітня. Чемпіонка України сподівається повернутися додому з континентальною перемогою.